Operátor/ka extruzních linek

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Zliv
Firma AVÍZO s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 25.000 – 35.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Společnost AVÍZO s.r.o. je předním českým výrobcem bublinkové fólie s 20letou tradicí na trhu. Do našeho týmu hledáme spolehlivého kolegu / kolegyni na pozici: Operátor extruzních linek. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • obsluha moderní extruzní linky na výrobu bublinkové fólie
  • spolupráce s dalšími kolegy na směně
  • vyplňování potřebné dokumentace
  • kontrola výsledného produktu
  • práce v nepřetržitém provozu (12-ti hodinové směny, krátký – dlouhý týden)

Požadujeme:

  • technické myšlení
  • samostatnost
  • zodpovědnost
  • ochotu učit se

Nabízíme:

  • práce v čisté výrobě
  • motivující finanční ohodnocení, plat: až 35 000 Kč / měsíc
  • stabilní, dlouhodobé zaměstnání
  • pravidelná školení hrazená zaměstnavatelem