Hledáme lidem práci Manpower

Customer Care Specialist with German in Brno - Czech Republic

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Are you interested in building your business and technical knowledge and enhance your communication skills? This could be the right opportunity for you! We are looking for a Customer Care Specialist with German, who will be helping with the services, policy, process, and procedures including technology navigational support. If you have fluent level of German, you can get a great career opportunity to work for provider of IT services!

Popis pozice:

What is the job about?

  • receive calls from customers who need your help
  • provide support to them by phone or chat in German
  • provide them with information regarding the products of the company, billing or technical support

Profil kandidáta:

What do we require?

  • Proficient in German (B2-C1 level at least)
  • An avid interest in technology or telecommunication is appreciated
  • Flexibility and readiness to work on shifts (no nights)

Nabízíme:

What do we offer?

  • An additional week of vacation and also sick days
  • Meal contribution
  • Multisport card contribution
  • Life & pension contribution
  • Cafeteria system
  • Further development via training
  • Bonuses and increases

Please note, that this position requires relocation to Brno (Czech republic).

If you are interested in this position do not hesitate to send me your CV on e-mail přes odpovědní formulář and we can talk it over!

  • Vestec, Praha-západ
  • Amersec s.r.o.
  • 34 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. července
  • Kyjov, Hodonín
  • Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve…
  • 16 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 17. června
  • Sudoměřice
  • " IZOS s.r.o. "
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • ERLEN s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Ždánice, Hodonín
  • NAREX Ždánice, spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Hodonín
  • Dřevocentrum CZ, a.s.
  • 23 000 – 30 000 Kč
  • Louka, Hodonín
  • RUMÍŠEK s.r.o.
  • od 18 500 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

bonus Brno business CV HR IT job kandidát náplň práce pec pozice práce sick day specialist sport system list náplň PR proces profi technolog