Elektromechanik (montér) - vhodné i pro absolventy

Lokalita Plzeň
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro český, výrobní závod v Plzni hledáme zkušené elektromechaniky, ale i nováčky, kteří chtějí nastartovat svojí kariéru. Jedná se o elektro a mechanickou montáž podle výkresové dokumentace. Aktuálně se jedná o jednosměnný provoz s výhledem na start druhé směny.

Popis pozice:

  • Montážní práce práce podle výkresové dokumentace a technologických postupů
  • Trasování kabeláže
  • Zapojování VN a NN kabeláže
  • Krimpování
  • Mechanická montáž
  • Kontrola kvality vyrobených produktů a komponent

Profil kandidáta:

  • Vzdělání v oboru elektro - vhodné i pro absolventy
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Platná vyhláška 50 výhodou - propadlá není problém
  • Zkušenosti na obdobných pozicích jsou vítány

Nabízíme:

  • Mzda od 28.000Kč
  • Týden dovolené navíc
  • Zdravotní volno
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1300Kč/měsíc
  • Kafeterie 4800Kč/rok
  • Dotované závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce
  • Velmi čisté pracovní prostředí
  • Očkování proti chřipce
  • Vysoké odměny za doporučení zaměstnanců