Mistr výroby - elektromontáž

Lokalita Plzeň
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro stabilní, českou společnost se silnou tradicí v Plzni, hledáme člověka se zkušenostmi s řízením pracovního kolektivu, který zvládne přes 2 parťáky řídit tým cca 40 dělníků a vyžívá se v administrativních úkonech.

Popis pozice:

  • Organizování a řízení prací na svěřeném výrobním úseku elektromontáže (2 parťáci, 40 dělníků)
  • Rozdělování práce a kontrolování jejich plnění
  • Odpovědnost za plnění termínů
  • Kontrola dodržování technologických postupů na svěřeném úseku
  • Zodpovědnost za dodržování BOZP
  • Zajišťování materiálu pro výrobu
  • Administrativní práce v podnikových systémech - 7 systémů
  • 1 směna

Profil kandidáta:

  • Vzdělání technického směru, ideálně elektro
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Praxe s vedením pracovního kolektivu napřímo
  • Dobrá znalost práce na PC - vnitropodnikové systémy, MS Office, Outlook
  • Dobré manažerské dovednosti
  • Znalost 5S/Kaizenu výhodou

Nabízíme:

  • Motivační mzda na základě zkušeností
  • Týden dovolené navíc
  • Zdravotní volno
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1300Kč/měsíc
  • Kafeterie 4800Kč/rok
  • Dotované závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce
  • Velmi čisté pracovní prostředí
  • Očkování proti chřipce
  • Vysoké odměny za doporučení zaměstnanců