Hledáme lidem práci Manpower

NVH specialista s AJ

Lokalita Jihlava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Strojírenství a automobilový průmysl
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 46.500 – 60.000 Kč
Kontakt Zuzana Adamčíková, zobrazit tel. číslo

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme NVH specialistu do automobilového průmyslu.

Pokud máte zkušenosti a schopnosti v oblasti NVH technologií a chcete se podílet na inovacích a optimalizaci zvuku a vibrací vozidel, rádi vás poznáme

Popis pozice:

  • Řešení problémů z kvality, které souvisejí s elektrickým motorem a převodovkou
  • Neustále pracovat na možných zlepšeních v oblasti NVH
  • Koordinovat schůzky a reportování managementu (stav, úspory, další kroky, překážky atd.)
  • Aplikovat techniky řešení problémů a strategické myšlení

Profil kandidáta:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost měření hluku a vibrací
  • Plynulá znalost AJ
  • Kombinovat simulační výpočty s reálnými měřeními, znát modální analýzu
  • Proaktivně a týmově spolupracovat a mít dobré komunikační schopnosti
  • Vynikající prezentační dovednosti

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 46.500 – 60.000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • Pružná pracovní doba, možnost využití Home office
  • Závodní stravování (oběd od 18,50 Kč)
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup přímo do kmene
  • Příspěvek do Cafeterie (9 000 Kč/rok)
  • Sportovního aktivity zdarma (plavání, bruslení)
  • Penzijní příspěvek
  • Smlouva na HPP
  • Práce v moderní výrobě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

AJ auto automobil doba EU hledám Hluk home office HR inzerát inzeráty IT kandidát kvality management měření místa mobil možnost mzda Office pec plat postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa pružná pracovní doba příspěvek smlouva SOU specialist specialista společnost společnosti sport stravování technik uchazeč vyšší vzdělání zdarma zkušenosti znalost cafeterie dar díl dovednost dovolené elektrický komunikační kov list myšlení oblast oblasti penzijní PR problém profi průmysl pružná překážky případ přístup report rok řešení řešení problémů schopnost schopnosti schůzky stav strategické technické techniky technolog tým volná pracovní místa výpočty závod zkušenost zvuk