Správce/admin sítě, ideálně s praxí (až 50.000 Kč)

Blansko
40.000 – 50.000 Kč
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Anglický jazyk (Pokročilý B2) ,
Český jazyk (Expert C2)
Vhodné také pro

O nás

Momentálně hledáme samostatného správce ICT.

Ideálně člověka s prokazatelnou předchozí praxí.

Na starosti bude správa sítě(infrastruktura, služby), správa hw + sw a technická podpora.

Náplň práce:

  • správa provozu, rozvoj sítí a hardwaru společnosti
  • konfigurace a instalace sítě
  • řešení uživatelských požadavků
  • údržba a aktualizace

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání v IT oboru
  • praxe na obdobné pozici je velikou vstupní výhodou
  • základní znalosti a principy SQL
  • znalost WLAN, LAN a VLAN
  • znalost virtualizace

Co Vám můžeme nabídnout:

  • přátelská atmosféra
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost seberealizace (spolupráce na nových projektech)
  • vzdělání v oboru
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pracovní nabídka je také vhodná pro: IT technik, IT pracovník, IT konzultant, správce sítě, správce serveru, správce databáze, IT správce, správce HW, správce SW ...

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Benefity

  • 13., případně 14. plat
  • Možnost kariérního růstu
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření a pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Možnost parkování

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace | Střední průmyslová škola Brno… | Královo Pole, Brno Královo Pole, Brno
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 18. května
ARDin CZ s.r.o. | ARDin CZ s.r.o. | Žabovřesky, Brno Žabovřesky, Brno
  • 50 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. května
Jobs Contact Personal, s.r.o. | Jobs Contact Personal, s.r.o. | Blansko Blansko
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 7. dubna
Jihomoravské dětské léčebny, příspěvková organizace | Jihomoravské dětské léčebny,… | Křetín Křetín
  • 36 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 30. října
Zlínský kraj | Zlínský kraj | Zlín, centrum Zlín, centrum
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 7. března
HR Direct s.r.o. | HR Direct s.r.o. | Bakov nad Jizerou Bakov nad Jizerou
  • 34 600 – 39 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 7. března
Albert Česká republika, s.r.o. | Albert Česká republika, s.r.o. | Klecany Klecany
  • 42 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 7. března
LK Pumpservice, s.r.o. | LK Pumpservice, s.r.o. | Vysočany, Praha Vysočany, Praha
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 7. března
PULSKLIMA, spol. s r.o. | PULSKLIMA, spol. s r.o. | Hrádek nad Nisou Hrádek nad Nisou
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 7. února

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Věra Pietrasová, InfoTel, spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Faster CZ spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace, INDEX NOSLUŠ s.r.o., ARDin CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Konzultant / konzultantka IT, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Technik / technička IT, Vývojář / Vývojářka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Dělník / Dělnice, Obchodní manažer / manažerka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Pracovník / pracovnice výzkumu a vývoje, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Projektant / Projektantka, Servisní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Procesní inženýr / inženýrka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Pisárky, Brno, Brno, Líšeň, Brno, Královo Pole, Brno, Žabovřesky, Brno

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

HR akce, které nesmíte minout: TOP 11 konferencí a událostí v roce 2026

HR akce, které nesmíte minout: TOP 11 konferencí a událostí v roce 2026

Svět lidských zdrojů se v roce 2026 točí kolem praktické implementace AI, wellbeingu 5.0 a strategického leadershipu. Pokud chcete držet krok s trendy, sdílet zkušenosti s lídry oboru a inspirovat se případovými studiemi z praxe, neměli byste chybět na těchto deseti událostech.

agentura nabídka generál