Hledáme lidem práci Manpower

PLÁNOVAČ VÝROBY s AJ | výrobní závod

Lokalita Frenštát pod Radhoštěm
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do středně velké automotive společnosti nově hledáme posilu na pozici Plánovače výroby, který bude mít na starosti plánovat výrobní kapacity dle požadavků klientů a komunikovat napříč odděleními společnosti. Těšit se můžete na příjemné pracovní prostředí, podporu kolegů a řadu benefitů.

Popis pozice:

  • Plánování výrobních kapacit dle přijatých objednávek zákazníků
  • Prioritizace zakázek
  • Předcházet výrobním prostojům a jiným nenadálým situacím, potažmo minimalizovat je
  • Podílení se na zlepšování výrobního procesu
  • Úzká spolupráce s ostatními úseky výroby, technologií, nákupem, logistikou a kvalitou
  • Pravidelný reporting

Profil kandidáta:

  • Praxe na stejné pozici
  • Aktivní znalost AJ/NJ - využití na denní bázi
  • Znalost práce s PC (MS Office, hlavně excel)
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Komunikativnost a dobrý time management
  • Schopnost pracovat samostatně, ale i v týmu

Nabízíme:

  • Adekvátní mzda vzhledem ke zkušenostem
  • Kvartální bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní dotované stravování
  • Zvýhodněné telefonní tarify
  • 7.5 h pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Program Benefit Plus

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Pržno, Frýdek-Místek
  • THERMA FM, s.r.o.
  • 24 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna
  • Nový Jičín
  • JANYŠKOVÁ s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 24. dubna
  • Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí
  • CS CABOT, spol. s r.o.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 26. dubna
  • Olomouc
  • Recovera Využití zdrojů a.s.
  • 23 100 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Děčín
  • Kateřina Šedivá
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Děčín
  • Krajská zdravotní, a.s.
  • 18 260 – 20 840 Kč
  • Varnsdorf
  • TOS VARNSDORF a.s.
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Jihlava
  • INTIMIDEA, s.r.o.
  • od 16 200 Kč
  • Jihlava
  • KRONOSPAN OSB, spol. s r.o.
  • od 21 480 Kč

Comac jobs s.r.o., KOVONA SYSTEM, a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., AC Jobs, s.r.o., myonic s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Etimos Human s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Lead - HR Services s.r.o., JANYŠKOVÁ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Česká pošta, s.p., Personal fabric - agentura práce, a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Pragolematik s.r.o., CS CABOT, spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Elektroservis Paskov s.r.o., IMPRO nábytek s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Čalouník / Čalounice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně oděvů, Autočalouník / Autočalounice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Laborant / Laborantka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Slévač / Slévařka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka

Ostrava, Český Těšín, Třinec, Bílov, okres Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Veřovice, Kopřivnice, Rožnov pod Radhoštěm, Příbor, Pržno, okres Frýdek-Místek, Fryčovice, Nový Jičín, Šenov u Nového Jičína, Mošnov, Místek, Frýdek-Místek, Brušperk, Frýdek-Místek, Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí, Nošovice, Lešná, okres Vsetín, Paskov, Studénka, Jistebník, Bílovec, Vsetín, Hnojník, Havířov

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

AJ auto benefit bonus bonusy data den doba dokumentace hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát management místa Most mzda náplň práce nová Office penzijní připojištění plán plánování pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa pracovní prostředí praxe prostředí připojištění příspěvek reporting SOU společnost společnosti spolupráce stravování tarif tarify telefon uchazeč vyšší znalost díl dokument dovolené kov logistik náplň oddělení Ostatní PC penzijní PR proces profi program prostoj příjemné příjemné pracovní prostředí případ přístup report schopnost technické technolog tým volná pracovní místa výrobní výroby zákazník závod zkušenost