Jednoduchá manuální práce, ubytování zdarma

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Brno
Firma Manuvia Staffing, s.r.o., odštěpný závod
Min. vzdělání Základní
Kontakt Nikol Kopřivová, zobrazit tel. číslo

Požadujeme

  • manuálně zručné muže i ženy
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • zkušenosti s výrobou výhodou, nikoliv podmínkou

Nabídka

  • výkonnostní a kvartální BONUS, příplatek za víkend až 75%!
  • možnost týdenní zálohy
  • 25 dní placené dovolené
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • dotované stravování ve firemní jídelně
  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání
  • ubytování zdarma

Pracovní náplň

  • jednoduchá práce pro muže i ženy v třísměnném provozu
  • výroba a kompletace dílů pro telekomunikační sféru
  • obsluha výrobního zařízení
  • montáž menších dílků a drobných komponentů
  • vizuální kontrola a testování hotového výrobku
  • nejedná se o práci na lince

Máte zájem o tuto nabídku?