Hledáme lidem práci Manpower

Privátní bankéř

Lokalita Zlín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte již předešlé zkušenosti v bankovnictví ?

Jste proklientsky orientovaná osobnost?

Pokud ano, neváhejte číst dál, a v případě zájmu nám zašlete Váš životopis spolu s fotografií.

Popis pozice:

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

- Budete se věnovat správě stálého portfolia klientů

- Vaším úkolem bude příprava smluvních a jiných podkladů na jednání s klienty

- Budete mít na starosti provádění bankovních hotovostních a bezhotovostních operací

Profil kandidáta:

Jaké požadavky musíte splňovat?

- Ukončené minimálně středoškolské vzdělání

- Předchozí zkušenosti v bankovnictví minimálně 1 rok

- Reprezentativní vystupování

- Výhodou je komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme:

Jaké benefity Vám přinese nová pracovní pozice?

- Získáte možnost pracovat v úspěšné, stabilní ale stále se rozvíjející společnost

- Získáte fixní mzdu se zajímavou pohyblivou složkou

- Zaměstnanecké benefity v podobě vzdělávání (a to profesního nebo jazykového - angličtina), penzijní připojištění, mobilní telefon, notebook, Multisport karta

- Budete pracovat v zajímavém, reprezentativním prostředí plném přátelských lidí

V případě zájmu zašlete Vaše CV spolu s fotografií.

  • Brno
  • SEPVAM, s.r.o. v likvidaci
  • 11 000 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. února
  • Chomutov
  • Jan Hlinovský
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. října
  • Brno
  • Jana Hrušková
  • od 17 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 16. února
  • Český Krumlov
  • PM Kutláková s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Ústí nad Orlicí
  • MONETA Money Bank, a.s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 2. června
  • Mladá Boleslav
  • Broker Consulting, a.s.
Zveřejněno: 4. dubna
  • od 60 000 Kč
Zveřejněno: 7. června
  • PM Vlková s.r.o.
  • 25 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 3. října
  • Nové Město, Praha
  • HRM Services s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 9. května
  • Jihlava
  • OK TREND s.r.o.
  • 12 200 – 15 000 Kč
  • Hradec Králové
  • Volodymyr Shmano
  • 18 000 – 22 000 Kč

H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ZÁLESÍ a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., RECRUITMENT FACTORY s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., KALINA industries s.r.o., LAPP Czech Republic s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Manager, Obsluha lidí, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dekoratér / Dekoratérka, Realitní makléř / makléřka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Zlín, Celá ČR, Malenovice, Zlín, Lužkovice, Zlín, Otrokovice

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Rekvalifikační kurzy v kostce

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

AJ angličtina bankéř bankovní benefit benefity CV dění fotograf IT kandidát mobil možnost náplň práce nová penzijní připojištění pojištění pozice požadavky práce pracovní pracovní pozice prostředí připojištění společnost sport stabilní telefon vzdělání vzdělávání zaměstnanec zkušenosti znalost životopis bankovnictví foto jazyk jednání karta kov mobilní náplň osobnost penzijní PR pracovní náplň profesní profi přátelský případ příprava rok smluvní úkol zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost