Volné místo ve firmě NEW YORKER CZ, s.r.o.

Prodavač/ka - OC Plzeň Olympia Plzeň

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Plzeň
Firma NEW YORKER CZ, s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Prodavač / Prodavačka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Velmi pokročilý C1)

O nás

NEW YORKER CZ, s.r.o.

Jako úspěšná společnost s módou pro mladé je NEW YORKER po celém světě zastoupen se svými 1000 obchody ve více než 40 zemích a neustále roste. S více než přes 18 000 zaměstnanců budeme vždy držet krok s dobou a klást důraz na přátelské jednání.

Díky naší vášni pro módu, spontánnosti a rychlosti se nám daří být nedílnou součástí módního světa již více než 40 let.

Staň se součástí našeho týmu!

Baví Tě móda? Jsi komunikativní a máš příjemné vystupování? Chceš práci v mladém kolektivu? Pak neváhej a přidej se k nám do týmu NEW YORKER!

Náplň práce:

pracovní náplní bude:

  • Udržovat reprezentativní vzhled prodejny.
  • Práce s pokladním systémem.
  • Doplňování zboží a jeho prezentace na prodejně.
  • Komunikace se zákazníky a pomoc při výběru vhodného oblečení.

Co od Vás očekáváme:

  • Je ti 18 let a zajímáš se o módu?
  • Flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost je ti vlastní?
  • Máš pozitivní přistup k práci?

                      Tak patříš k nám !

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 50% příplatek za sobotní a 100% za nedělní směny.
  • 100% příplatek za práci ve svátek + náhradní volno.
  • Stravné.
  • Zaměstnaneckou slevu.
  • Prémie z obratu
  • Dovolená navíc.
  • Zajímavou práci v úspěšné módní společnosti.
  • Příjemné pracovní prostředí a mladý přátelský kolektiv.
  • Možnost kariérního růstu.

Pokud Tě naše pracovní nabídka zaujala, tak nám pošli svůj životopis. Těšíme se na odpovědi!

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Plzeň
  • Stäger Inovac Packaging s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Plzeň
  • Párty Svět s.r.o.
  • 23 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Plzeň
  • Nguyen Khac Kinh
  • od 22 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 8. dubna
  • Plzeň
  • PSí HUBÍK s.r.o.
  • 23 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Plzeň
  • Ahmed Refaat Mohamed Kamel
  • od 20 000 Kč
  • Holešov
  • EKON ST spol. s r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 1. září
  • Šeberov, Praha
  • Mateřská škola KOŠÍK, s.r.o.
  • 29 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 8. září
  • Úžice, Mělník
  • Euro Pool System CZ s.r.o.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Parkoviště
Zveřejněno: 29. září
  • Bystřice, Benešov
  • Galdo, s.r.o.
  • 26 000 – 28 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Brno
  • PALMONY s.r.o.
  • 25 000 – 29 000 Kč
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Relax zóna

OBB stavební materiály, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., B & BC, a. s., STOCK Plzeň-Božkov s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Retail active s.r.o., W & P EURONOVA s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., Advantage Consulting, s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ABBAS, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., ProfesKontakt, s.r.o., Bc. Martina Lukášová, MBA, ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Rock Point a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., IT Bohemia,spol. s r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Partners Financial Services, a.s., HŠBETON s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Engel & Völkers, Stäger Inovac Packaging s.r.o., Möbelix, Trenkwalder a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., ATMOS Chrást s. r. o., APEKO GROUP s.r.o., Párty Svět s.r.o., POTON s.r.o., Nguyen Khac Kinh, DR. OPTIK CZ s.r.o., Altman AZ s.r.o., Romino Car s.r.o., PSí HUBÍK s.r.o., Ahmed Refaat Mohamed Kamel, Van Thang Cao, Van Nghi Tran, KIKI Market s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Logistik / Logistička, Nákupčí, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Konstruktér / Konstruktérka, Technolog / technoložka výroby, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Servisní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Technický manažer / manažerka telekomunikací, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička

Plzeň, Celá ČR, Vnitřní Město, Plzeň, Chrást, okres Plzeň-město, Líně

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

AJ dovolená HR IT komunikace možnost nabídka náplň práce oblečení odpovědnost plat Plzeň pokladní práce pracovní pracovní nabídka pracovní prostředí prostředí příplatek růst směny společnost společnosti stravné svátek vhodné volno zaměstnanec životopis kariérní kolektiv možnost kariérního růstu náplň navíc odpovědi pomoc PR prémie prezentace prodej přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí systém tým výběr zákazník