Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

Dělník V Kovárně Zlín - 27 000-42.000 Kč/měsíc, ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kroměříž
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Těžba, hutnictví a slévárenství, Kovář / Kovářka, Dělník / Dělnice
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 27.000 – 42.000 Kč

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Pro našeho klienta, stabilní českou průmyslovou kovárnu, hledáme agenturní zaměstnance na pozici Dělník v kovárně. Společnost vyrábí zápustkové výkovky z oceli v malých i velkých sériích, ze standardních i speciálních materiálů. Základ tvoří komplexně obrobené výkovky pro 4 odvětví: osobní vozy, nákladní a užitkové vozy, manipulační technika a hydraulické motory.

Náplň práce:

  • Obsluha kovací linky při výrobě zápustkových výkovků a zajištění jejího chodu
  • Zakládání kusu do lisu
  • Spolupráce při výměně zápustkového nářadí
  • Měření vyrobených dílů – samokontrola

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost
  • Fyzická zdatnost
  • Zodpovědnost
  • Pracovitost
  • PRÁCE VE ZLÍNĚ

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástupní mzda 27 000 Kč/měsíc + 5 000 Kč jednorázový bonus po zaškolení
  • Po zapracování mzda až 35 000 – 42 000 Kč/měsíc
  • DOTOVANÉ UBYTOVÁNÍ VE ZLÍNĚ
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Týdenní výplata záloh
  • HPP

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Otrokovice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 21. března
  • Jobs Contact Personal, s.r.o.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Holešov
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 32 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 26. března
  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Prosenice
  • Hanácká potravinářská společnost s.r.o.
    Benefity:
včerejší
  • Nové Město na Moravě
  • Jana Šuteková
  • 28 000 Kč
Zveřejněno: 11. srpna
  • 23 400 Kč
Zveřejněno: 25. srpna
  • 20 500 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 18. srpna
  • Ostrava
  • Nikola Dindová
  • 38 000 – 65 000 Kč
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Kovárna VIVA a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Skanska a.s., MONT-KOVO, spol. s r.o., Continental Barum s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Human-Res s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Recovera Využití zdrojů a.s., RenoServices, s.r.o., Zelinger plast s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., LUMA trading s.r.o., M E T E C H  s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., AISE, s.r.o., Manuvia Valašské Meziříčí, DF Partner s. r. o., Grafton Recruitment s.r.o., H E R U S, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Teplo Zlín, a.s., TPC Bohman s.r.o., Hanácká potravinářská společnost s.r.o., Astotec Automotive Czech Republic s.r.o., SMART VENTURE s.r.o., Domov Hvězda, příspěvková organizace, EVPÚ Defence a.s., Advantage Consulting, s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Florista / Floristka, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Podlahář / Podlahářka, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Aranžér / Aranžérka, Výzkum a vývoj, Fasádník / Fasádnice

Zlín, Kroměříž, Hulín, Otrokovice, Holešov, Němčice nad Hanou, Troubky, Tečovice, Napajedla, Tovačov, Přerov, Věrovany, Fryšták, Prosenice, Brankovice, Staré Město, okres Uherské Hradiště, Hvězdlice, Uherské Hradiště, Radotín, Tršice, Prostějov

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

AJ bonus dělník den hledám IT měření měsíc mzda náplň práce NDA odpovědnost pec plat práce společnost spolupráce stabilní STK stravování školení technik týden ubytování výplata Zlín Zruč agent dar díl dovolené kontrola kov linky materiál motory náklad náplň obsluha osobní PR průmysl speciální standard technika závod