Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nenáročná práce ve výrobě - až 25.000 Kč/m

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zlín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.000 – 25.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte fyzicky nenáročnou práci? Můžete nastoupit ihned? Jste ochotni pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu? Do provozu ve Velíkové hledáme pracovníky na obsluhu strojů, lisování a osek pryžových membrán. Do provozu v Prštném hledáme na odpolední směny pracovnice s výborným zrakem na výslednou kontrolu a třídění. Nabízíme: - mzdu až 25.000,-Kč - stálý výplatní termín - 5 týdnů dovolené - dobrou dopravní dostupnost - moderní pracovní prostředí - stravenky Požadujeme: - pracovitost a spolehlivost - ochotu pracovat ve třísměnném a nepřetržitém provozu

  • Zlín
  • SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Služební auto
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 24. dubna
  • Zlín
  • Klempířství Kostelec s.r.o.
  • 31 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 23. dubna
  • Otrokovice
  • Continental Barum s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
Zveřejněno: 26. dubna
  • Lipník nad Bečvou
  • Comfort Job Agency s.r.o. "v likvidaci"
  • 23 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Moravská Třebová
  • Moravian Motors s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 3. března
  • Ostrožská Nová Ves
  • MONTECO, spol. s r.o.
  • 15 000 – 18 000 Kč
  • Liberec
  • Delta Pro Marketing s.r.o., v likvidaci
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Zbůch
  • IRE-TEX PRAHA s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Radošovice, Strakonice
  • BISO - Keibel s.r.o.
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Havlíčkův Brod
  • Bohumil Svoboda
  • od 90 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
  • Cehnice
  • Základní škola a Mateřská škola Cehnice…
  • od 26 020 Kč

Lead - HR Services s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Noventis s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Klempířství Kostelec s.r.o., H E R U S, s.r.o., Teplo Zlín, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., KALINA industries s.r.o., Skanska a.s., EPOS spol. s r.o., Dudr Tools s.r.o., PORR a.s., Continental Barum s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ARAMARK, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dělník / Dělnice, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Svářeč / Svářečka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Tiskař / Tiskařka, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Zlín, Lužkovice, Zlín, Fryšták, Želechovice nad Dřevnicí, Sazovice, Zádveřice-Raková, Otrokovice

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Bor dění hledám ISO IT náplň práce Osek plat práce pracovní pracovní prostředí pracovnice pracovník prostředí směny stravenky třídění dobro dopravní dovolené kov náplň PR stroj termín