Hledáme lidem práci Manpower

Řidič vysokozdvižného vozíku

Lokalita Mladá Boleslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Gastronomie a pohostinství, Obchod, nákup a prodej zboží, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 28.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 11. 2016

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

práce ve Škoda Auto, pozice vhodná pro muže i ženy

Operátor / Seřizovač

Nutně vás hledají
  • Turnov
  • ONTEX CZ s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 24. dubna
  • Mladá Boleslav
  • Marie Havlová
  • 29 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. dubna
  • Bakov nad Jizerou
  • HR Direct s.r.o.
  • 33 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
  • Všetaty, Mělník
  • THIMM Obaly, k.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Ing. Blanka Mazánková
  • od 33 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. dubna
  • MP Autodíly s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. dubna
  • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 8. dubna
  • Bělá nad Radbuzou
  • Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • od 17 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Karlovy Vary
  • Olympic Palace s.r.o.
  • od 15 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Sněžné, Žďár nad Sázavou
  • PF MARKET s.r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
  • Dubicko
  • Ing. et Ing. Martina Urbášková
  • od 20 000 Kč
  • Plzeň
  • 25. základní škola Plzeň, Chválenická…
  • od 17 580 Kč
  • Stráž nad Nisou
  • Fi.Bi.Li. s.r.o.
  • Planá nad Lužnicí
  • AKNEL Group a.s.
  • od 30 000 Kč
  • Chomutov
  • České dráhy, a.s.

SVANA s.r.o., ONTEX CZ s.r.o., Česká spořitelna, a.s., 100% REWORK s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Marie Havlová, Manuvia Job s.r.o., DISPONERO s.r.o., Alerta s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Věra Pietrasová, Česká pošta, s.p., Advantage Consulting, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Partners Financial Services, a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Plastiform s.r.o., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., HR Direct s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., USK s.r.o., HYGOTREND, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., KV Final Ralsko s.r.o., SH Job Partners s.r.o., TEJA CZ, s.r.o., Josef Lojek s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., CoorsTek Advanced Materials Turnov s.r.o., KAMAX s.r.o., TREVOS, a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., THIMM Obaly, k.s., AC Jobs, s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., BARTON Market servis, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Bc. Barbora Pšenská, OBB stavební materiály, spol. s r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Delirest services s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Adient Czech Republic s.r.o., Ing. Blanka Mazánková, REALSTAV MB spol. s r.o., MP Autodíly s.r.o., Dřevoobchod Doležal s.r.o., VITAMÍN PRAHA, s.r.o., Faurecia Emissions Control Technologies, Mladá Boleslav, s.r.o., ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Mechanik / Mechanička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Technik / technička ve strojírenství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Technik / technička automatizace

Mladá Boleslav, Turnov, Celá ČR, Kosmonosy, Řepov, Dobrovice, Bakov nad Jizerou, Mnichovo Hradiště, Kbel, Benátky nad Jizerou, Benátky nad Jizerou, Ralsko, Milovice, okres Nymburk, Příšovice, Lysá nad Labem, Hlavenec, Všetaty, okres Mělník, Nymburk, Český Dub, Žďárek, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Čelákovice

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek