Volné místo ve firmě Albert Česká republika, s.r.o.

Prodavač specialista

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Lokalita Rakovník
Firma Albert Česká republika, s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda od 76 Kč / hod
Délka prac. poměru na dobu určitou 1. 7. 2017 — 31. 12. 2017

O nás

Albert Česká republika, s.r.o.

Albert je známou značkou po celém Česku a více než 300 našich obchodů obslouží každý týden čtyři miliony zákazníků. Supermarkety i hypermarkety najdou zákazníci v každém kraji. Albert se řadí k největším soukromých zaměstnavatelům v zemi. Nabízíme práci a příležitosti pro rozvoj širokému spektru profesí a cílových skupin – od absolventů škol všech úrovní přes maminky po mateřské a rodičovské dovolené po aktivní důchodce; od provozních profesí v našich prodejnách přes jejich management až po vysoce specializované pozice v mnoha odděleních naší centrály nebo v logistice.

Co od Vás očekáváme:

Místo výkonu práce: Rakovník
Náplň práce: práce na pokladně, obsluhovaný úsek, doplňování zboží, pekař
Po uplynutí PP na dobu určitou je možný PP na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, dovolená navíc, stravenky, penzijní připojištění, dotovaný telefon
Kontakt: Renata Tomanová zobrazit tel. číslo , e-mailem e-mail přes odpovědní formulář nebo osobně

Číšník / Servírka

Nutně vás hledají
  • Rakovník
  • TENIS CENTRUM CAFEX, s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí
  • Herní zóna
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. dubna
  • Malé Kyšice
  • AP BREJCHA s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Kladno
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 21 500 – 23 300 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 24. dubna
  • Troubky
  • Malík protlaky s.r.o.
  • 16 800 – 18 500 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Špindlerův Mlýn
  • Felicity Hotels s.r.o.
  • od 12 200 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Malé Březno, Ústí nad Labem
  • Jarmila Crkalová
  • od 74 Kč / hod
  • Ústí nad Labem
  • SEŽEV facility s.r.o.
  • od 16 000 Kč
  • Blansko
  • Etampa Metra a.s. v likvidaci
  • Slaný
  • Josef Mička s.r.o.
  • 23 000 – 25 000 Kč

O2 Czech Republic a.s., TENIS CENTRUM CAFEX, s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Delirest services s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Jiří Černý, EVROPA realitní kancelář, Lidl Česká republika s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., AP BREJCHA s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Partners Financial Services, a.s., HGS, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ARAMARK, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., ProJobEU s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., PATOK a.s., Petr Brunclík, Jobs Contact Personal, s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Uklízeč / Uklízečka, Hospodář / Hospodářka, Podlahář / Podlahářka, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Montážník / Montážnice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice mytí vozidel a strojů

Kladno, Rakovník, Celá ČR, Stochov, Velká Dobrá, Malé Kyšice, Žatec, okres Louny, Unhošť, Louny, Beroun, Slaný, Staňkovice, okres Louny

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

dovolená e-mail EU IT místo na dobu neurčitou náplň práce nová pec penzijní připojištění pojištění práce připojištění příspěvek Rakovník specialist specialista stravenky telefon výhody výkon zaměstnanec zaměstnanecké výhody kontakt kov list místo výkonu práce na dobu na dobu určitou náplň navíc penzijní PR zaměstnanecké