Hledáme lidem práci Manpower

Jistá práce operátora výroby s volnými víkendy

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte jistou práci operátora výroby na 8hod. směny?

Nevadí vám pracovat na třísměnný provoz?

V tom případě vám nabízíme jednoduchou práci operátora výroby v Ostravě- Hrabové, kde budete pracovat na ranní, odpolední, noční směny a budete mít volné víkendy.

Popis pozice:

Budete pracovat na jednoduché kompletaci automobilových filtrů u stroje a jeho následnou výstupní kontrolou, zda je vše v pořádku jak má být.

Profil kandidáta:

Manuální zručnost

Dodržování úklidu u výrobní linky a udržování čistoty

Ochutu pracovat v třísměnném provozu s volnými víkendy

Nabízíme:

Mzda 19.200 Kč/měs. + zákonné příplatky

Po zkušební době bonus 3.000 Kč

Stravenky v hodnotě 100 Kč

Mošnost závodního stravování

Smlouva na HPP

Zázemí moderního a čistého provozu

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

auto automobil bonus dodržování HR kandidát mobil mzda náplň práce operátor plat pozice práce příplatky směny smlouva stravenky stravování víkend Zruč filtr linky náplň PR profi případ stroj výrobní výroby závod zkušební