Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Snadná, fajn práce ve výrobě, až 27.000 Kč/m, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Mikulov, okres Břeclav
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.500 – 27.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete dělat jednoduchou práci ve stabilní firmě, kde budete mít možnost dobrovolných, štědře placených přesčasů, příspěvek na ubytování či dopravu a mnoho dalšího? Přidejte se do fajn kolektivu firmy, která je jedním z předních světových dodavatelů. Nejedná se o pásovou výrobu. Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme! Nástup možný dle domluvy každý týden! A co bude vaším úkolem? - jednoduché kompletování kabelů - práce na vlastním stroji, ne u pásu Místo výkonu práce: Mikulov Nabízíme: - zajímavou mzdu, po zapracování až 27.000 Kč dle šikovnosti - dobře placené dobrovolné přesčasy - prémie dle výkonu - svozy z Hodonína, Břeclavi a Znojma - příspěvek na dojíždění či ubytování - volné víkendy, prac. dobu 7,5 h denně - dotované závodní stravování (obědy, večeře, noční večeře) a nepřetržitě fungující kantýnu. - týden dovolené navíc (není celozávodní letní dovolená) - pracovní oděvy - sta­bil­ní za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě a mnoho dalšího Požadujeme: - ochotu pracovat ve třísměnném provozu (prac. doba 6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) - základy práce na pc

  • Zlín
  • JPM trans, s.r.o.
  • 16 600 – 21 700 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. září
  • Zlín
  • ANC COMPONENTS s.r.o.
  • 22 000 – 32 000 Kč
  • Strakonice
  • LAMIVEX s.r.o.
  • 24 000 – 29 000 Kč
  • Vodňany
  • Cerino CZ s.r.o.
  • od 16 100 Kč
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • ARETE, s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Slatiňany
  • SLT components spol. s r.o.
  • 25 000 Kč
  • Znojmo
  • FAST FOOD DRAGON Znojmo s.r.o.
  • 14 600 – 18 500 Kč
  • České Budějovice
  • ANIMATRANS s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Ostrava
  • PPRgroup s.r.o.
Zveřejněno: 30. září

Šlapanice, okres Brno-venkov, Brno

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

AJ bonus bonusy Břeclav den dění doba dovolená Hodonín IT Mikulov místo možnost náplň práce oděv oděvy práce pracovní praxe přesčas přesčasy příspěvek stabilní stravování týden týden dovolené navíc Týn ubytování víkend výkon dobro dovolené firmy kolektiv kov místo výkonu práce náplň navíc PC placené placený PR prémie stroj úkol závod