Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Volná místa ve výrobě - muži i ženy - ubytování - bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Je japonská společnost a na trhu působí už téměř 70 let. Jejich produkty a technologie najdete v mnoha průmyslových odvětvích po celém světě. V České republice působí od roku 2001 a jejich hlavním místním výrobním artiklem jsou klimatizační jednotky do aut světových značek.

Požadujeme

  • spolehlivost
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • manuální zručnost

Nabídka

  • příspěvek na stravné
  • zajištěné ubytování
  • bonusy, prémie
  • možnost rychlého nástupu

Pracovní náplň

  • výroba klimatizačních jednotek
  • kontrola kvality výrobků
  • kompletace

  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Manuvia Praha
  • 32 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. března

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

AJ bonus bonusy hlavní IT kvality místa možnost nabídka náplň práce pozice práce pracovní příspěvek SOU společnost stravné technologie ubytování volná místa výroba Zruč kontrola místní náplň PR pracovní náplň prémie průmysl průmyslový rok technolog trh výrobní