- 85 000 – 105 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRÁCE BEZ POPLATKŮ!
HLEDÁME KANDIDÁTY V CELÉ EU!
Nabízíme:
Position: Roofer
Period of mission: Long time
Total n° of persons required: 1
Start-up date: ASAP
Location: Temse
Responsibilities
Renovating and building mostly slope roofs (experience with flat roofs is a plus),
Experience with working in the industrial buildings,
Covering roofs with EPDM, metal sheets, ceramic tiles, etc., (no PVC),
Fitting gutters and other metal sheet working, often soldering,
Finishing touch on the roof: working with materials such as copper, lead, etc.,
Finishing the gutters etc.
Qualifications
Technical education in construction field is an advantage,
Able to work independently,
Reliable and punctual,
Flexible,
Own car is a plus.
Salary Conditions
Salary: 14.50€ – 15.00€ gross/h
+4€ per day lunch vouchers

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.