Volné místo ve firmě Albert Česká republika, s.r.o.

Pekař/-ka

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Svitavy
Firma Albert Česká republika, s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Základní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Albert Česká republika, s.r.o.

Albert je známou značkou po celém Česku a více než 300 našich obchodů obslouží každý týden čtyři miliony zákazníků. Supermarkety i hypermarkety najdou zákazníci v každém kraji. Albert se řadí k největším soukromých zaměstnavatelům v zemi. Nabízíme práci a příležitosti pro rozvoj širokému spektru profesí a cílových skupin – od absolventů škol všech úrovní přes maminky po mateřské a rodičovské dovolené po aktivní důchodce; od provozních profesí v našich prodejnách přes jejich management až po vysoce specializované pozice v mnoha odděleních naší centrály nebo v logistice.

Co od Vás očekáváme:

Aktuálně hledáme pro naši prodejnu Albert uchazeče/-ku na pozici:

Pekař/-ka

Pracovní náplň:

  • ráno připravíte těsta, upečete pečivo a provoníte celou prodejnu
  • vyskládáte pečivo od našich dodavatelů do regálů
  • budete udržovat svůj úsek čistý a doplněný
  • budete se věnovat zákazníkům a komunikovat s týmem

Co u Vás oceníme:

  • praxe z maloobchodu na obdobné pozici či na pozici pekaře
  • dodržování všech norem a procedur při práci se zbožím
  • samostatnost a orientace na zákazníka
  • práci ve směnném provozu

Co vám za vaši práci nabízíme?

  • mzdu vyplácenou k 10. dni v měsíci a její pravidelné roční navyšování
  • zaměstnanecké benefity (např. příspěvek na dopravu, zvýhodněný tarif volání, slevu na firemní zboží, stravenkovou kartu)
  • přísun vitamínů a ovoce
  • Multisport kartu
  • 4 týdny dovolené, po 2 letech o týden volna více

  • Sebranice, Blansko
  • ALPS Electric Czech, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
dnešní
  • Plzeň-město
  • Tereza Bečková
Zveřejněno: 17. července
  • Brno-město
  • Romana Tsapová
Zveřejněno: 16. května
  • Dejvice, Praha
  • Anna Křivská
Zveřejněno: 7. září
  • Olomouc
  • Alena Bittnerová
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 20. prosince
  • Tábor
  • Pekař/ka
  • 17 500 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 20. dubna
  • Poděbrady
  • Pekař/ka
  • 16 970 – 18 850 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 19. září
  • Chrudim
  • Pekař/ka
  • 18 110 – 18 850 Kč
Zveřejněno: 7. dubna
  • Brno
  • Pekař/ka
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Most
  • Dominika Stašková
  • 20 700 – 23 200 Kč
Zveřejněno: 23. prosince

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Lidl Česká republika s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., U Templu, z. ú., LPP Czech Republic, s.r.o., ACARA PRAHA, s.r.o., SANITINO s.r.o., Delirest services s.r.o., Letoplast s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Vision Travel s.r.o., SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, ALPS Electric Czech, s.r.o., QUAN XIN s.r.o., Patrik Čonka, AUTOPROFIT s.r.o., Fa RENE a.s., AD - sped Svitavy s.r.o., Sali Bytyqi, OPATEX s.r.o., Lukáš Lžičař, CLIMA - TEX.CZ group s.r.o., HB group Facility s.r.o., Město Moravská Třebová, THT Polička, s.r.o., Václav Kořínek, Văn Khanh Lé, BÖHM PLAST-TECHNIK a.s., T&T - trade Holding s.r.o., Ziwer Temo, Ice Caffé Adria s.r.o., Januz Koca, Služby Mieli Lanškroun s.r.o., Kabal-VAZ s.r.o., GLOBAL PHILIPPINE HEALING z.s., S D S s.r.o., Auto Janák s.r.o., Sofa Design s. r. o., Líšenský Dvůr s.r.o., Statek Blatiny, s.r.o., Spa hotel Podlesí - Walldorf s.r.o., Luděk Skala, Železárny Štěpánov, spol. s r.o., Dersim Arjin s.r.o., Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí, C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Nákupčí, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, PR specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Chůva dětí, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Pracovník / pracovnice ve službách, Sociální pracovník / pracovnice, Zdravotní bratr / sestra, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Pedagogický asistent / asistentka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Lakýrník / Lakýrnice, Elektromechanik / Elektromechanička, Pokojová služba, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Event manager, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Všeobecná sestra

Celá ČR, Svitavy, Moravská Třebová, Česká Třebová, Litomyšl, Letovice, Ústí nad Orlicí, Sněžné, okres Žďár nad Sázavou, Úsobrno, Sebranice, okres Blansko, Opatov, okres Svitavy, Bělá nad Svitavou, Polička, Lanškroun, Lazinov, Velké Opatovice, Hrušová, Líšná, okres Žďár nad Sázavou, Libchavy, Štěpánov nad Svratkou, Bystřice nad Pernštejnem, Brandýs nad Orlicí

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

benefit benefity den dodržování hledám IT měsíc Most náplň práce práce pracovní praxe příspěvek samostatnost sport tarif týden uchazeč zaměstnanec dny dovolené firemní kov náplň obchod pečivo PR pracovní náplň prodej roční týdny tým volna zákazník zaměstnanecké zaměstnanecké benefity