Operátor/ka výroby Velká Bíteš - až 30 000 Kč, ubytování

Hradec Králové
26.000 – 30.000 Kč
Plný úvazek
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Český jazyk (Pokročilý B2)
Minimální vzdělání
Základní

O nás

Pro našeho klienta, stabilní společnost zabývající se výrobou produktů pro automobilový průmysl, hledáme agenturní zaměstnance na pozici operátor/ka výroby. Firma se specializuje na produkci plastových výrobků, kovové součásti airbagů, plastové dekorativní díly karosérie a funkční plastové chladící a palivové systémy.

Náplň práce:

  • Obsluha výrobních linek na základě výrobního plánu dle stanovených postupů
  • Řádné značení všech dílů na pracovišti
  • Řádné vyplnění výrobní dokumentace
  • Práce ve Velké Bíteši (MORAVA)

Co od Vás očekáváme:

  •  Pracovitost
  • Zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Zručnost
  • Ochota práce v nepřetržitém provoze

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástupní mzda 26 000 – 30 000 Kč/měsíc
  • Dotované ubytování
  • Svozové autobusy do místa výkonu práce (doba jízdy 30 min)
  • Příspěvek na dojíždění až do výše 2080 CZK / měsíčně dle délky vzdálenosti od bydliště.
  • Závodní stravování – kantýna
  • Dotované stravování.
  • 13. a 14. mzda
  • Týdenní výplata záloh

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

LeasingTeam s.r.o. | LeasingTeam s.r.o. | Hradec Králové Hradec Králové
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 26. srpna
Elektrárny Opatovice, a.s. | Elektrárny Opatovice, a.s. | Opatovice nad Labem Opatovice nad Labem
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
Elektrárny Opatovice, a.s. | Elektrárny Opatovice, a.s. | Opatovice nad Labem Opatovice nad Labem
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
EURO GROW s.r.o. | EURO GROW s.r.o. | Plzeň Plzeň
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. srpna
OLMAN SERVICE s.r.o. | OLMAN SERVICE s.r.o. | Praha Praha
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 8. srpna
SH Job Partners s.r.o. | SH Job Partners s.r.o. | Jihlava Jihlava
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. července

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
H & H s.r.o., Orienta Czech s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Automyčka Express s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RKO GROUP a.s., J 4 s.r.o., LeasingTeam s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Comac jobs s.r.o., Elektrárny Opatovice, a.s., SV metal spol. s r.o., PERNÍK s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Tesco Stores ČR a.s., Smart wood Czech, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obsluha strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Uklízeč / Uklízečka, Klempíř / Klempířka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Specialista / specialistka v energetice, Strojník / strojnice, Technik / technička v energetice, Technolog / technoložka v energetice, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Strojní mechanik / mechanička, Vývojový inženýr / inženýrka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Hradec Králové, centrum, Hradec Králové, Nový Hradec Králové, Hradec Králové, Býšť, Věkoše, Hradec Králové, Celá ČR, Opatovice nad Labem, Divec, Těchlovice, okres Hradec Králové

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

auto automobil
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT