Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

Operátor/ka výroby Velká Bíteš - až 30 000 Kč, ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Karviná
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 26.000 – 30.000 Kč

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Pro našeho klienta, stabilní společnost zabývající se výrobou produktů pro automobilový průmysl, hledáme agenturní zaměstnance na pozici operátor/ka výroby. Firma se specializuje na produkci plastových výrobků, kovové součásti airbagů, plastové dekorativní díly karosérie a funkční plastové chladící a palivové systémy.

Náplň práce:

  • Obsluha výrobních linek na základě výrobního plánu dle stanovených postupů
  • Řádné značení všech dílů na pracovišti
  • Řádné vyplnění výrobní dokumentace

Co od Vás očekáváme:

  •  Pracovitost
  • Zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Zručnost
  • Ochota práce v nepřetržitém provoze

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástupní mzda 26 000 – 30 000 Kč/měsíc
  • Dotované ubytování
  • Svozové autobusy do místa výkonu práce (doba jízdy 30 min)
  • Příspěvek na dojíždění až do výše 2080 CZK / měsíčně dle délky vzdálenosti od bydliště.
  • Závodní stravování – kantýna
  • Dotované stravování.
  • 13. a 14. mzda
  • Týdenní výplata záloh

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Karviná
  • SAPLER a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. dubna
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. dubna
  • Plzeň
  • EURO GROW s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. srpna

KOVONA SYSTEM, a.s., Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., SAPLER a.s., O.K. solution, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Pragolematik s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., DeLu WORK s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., IMPRO nábytek s.r.o., Jan Hefner, Kaufland Česká republika v.o.s., Randstad HR Solutions s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Etimos Human s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., DAKO Brno, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Analytik / analytička IT, Specialista / specialistka IT, Technik / technička IT, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Konstruktér / Konstruktérka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality

Český Těšín, Ostrava, Karviná, Orlová, Havířov, Rychvald, Bohumín

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

AJ auto automobil Bíteš CZK den dění doba dokumentace firma hledám IT měsíc místa mobil mzda náplň práce odpovědnost operátor pec plán plat plnění postup práce příspěvek SOU společnost stabilní stravování týden Týn ubytování Velká Bíteš výkon výplata výrobní dokumentace Zruč agent automobilový průmysl díl dokument jízdy karosérie kov na pracovišti náplň obsluha PR průmysl součást systém systémy výrobní výroby výše závod