Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

Specialista/Specialistka zákaznické kvality

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hradec Králové
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Specialista / specialistka kvality
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Chcete pracovat s technologiemi třetího tisíciletí? U nás máte příležitost. Jsme významná výrobní společnost v oblasti automotive, přední dodavatel komponentů pro prestižní zákazníky. Nástupem k nám získáte skvělé kolegy, kteří řeší problémy s nadhledem a humorem.

Do našeho týmu závodu v TRUTNOVĚ hledáme  kolegu/kolegyni na pozici:

SPECIALISTA/SPECIALISTKA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Náplň práce:

  • Komunikace se světovými výrobci automobilů
  • Řešení zákaznických reklamací
  • Dohled nad realizací zákaznických požadavků ve spolupráci s projektovým týmem
  • Účast na zákaznických a interních auditech
  • Vzorkování dílů, uvolňování změn

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe technického směru)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Výhodou je znalost zákaznických portálů B2B
  • Výhodou je pokročilá znalost MS Office nástrojů (zejména Excel a PowerPoint)
  • Problémy jsou pro Vás výzvou a stresové situace zvládáte s přehledem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 27 volných dnů (25 dní dovolené a 2 sick days)
  • Flexibilní pracovní doba
  • 7 200 Kč ročně na sport, cestování a další prostřednictvím Edenred Benefity Café
  • 4000 Kč příspěvek na rekreaci pro děti
  • Mentor - začátky Vás provede zkušený kolega
  • Roční bonus za splnění individuálních i týmových cílů
  • Motivační bonus, příspěvek na penzijní připojištění
  • Program rozvoje jazykových dovedností, soft skills školení, talentový program a další vzdělávací programy
  • Teplé jídlo na pracovišti nebo stravenky na Edenred kartu
  • Prostor pro seberealizaci - dobré nápady u nás oceníme
  • Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, pošlete prosím životopis.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Smiřice
  • B R U K O V , spol. s r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 13. dubna
  • Újezd nad Lesy, Praha
  • OneTech, s.r.o.
  • 10 000 – 15 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. dubna
  • Přerov
  • LUMA trading s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 4. dubna

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

audit auto automobil benefit benefity bonus den doba flexibilní hledám interní IT jídlo kolega komunikace kvality mobil možnost nabídka náplň práce Office pec penzijní připojištění plnění pojištění požadavky práce pracovní pracovní doba připojištění příspěvek reklama rozvoj sick day SOU specialist specialista specialistka společnost sport STK stravenky stres školení technologie Trutnov vzdělání vzor znalost životopis anglické cestování cíl díl dovednost dovolené jazyk kov list mentor motivační na pracovišti náplň nástroj oblast oblasti penzijní portál PR problém program programy projekt projektový průmysl příležitost roční situace stroj talent technické technolog tým výrobní zákazník závod