Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

Specialista/Specialistka zákaznické kvality

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hradec Králové
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Specialista / specialistka kvality
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Chcete pracovat s technologiemi třetího tisíciletí? U nás máte příležitost. Jsme významná výrobní společnost v oblasti automotive, přední dodavatel komponentů pro prestižní zákazníky. Nástupem k nám získáte skvělé kolegy, kteří řeší problémy s nadhledem a humorem.

Do našeho týmu závodu v Trutnově hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

SPECIALISTA/SPECIALISTKA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Náplň práce:

  • Komunikace se světovými výrobci automobilů
  • Řešení zákaznických reklamací
  • Dohled nad realizací zákaznických požadavků ve spolupráci s projektovým týmem
  • Účast na zákaznických a interních auditech
  • Vzorkování dílů, uvolňování změn

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe technického směru)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Výhodou je znalost zákaznických portálů B2B
  • Výhodou je pokročilá znalost MS Office nástrojů (zejména Excel a PowerPoint)
  • Problémy pro ni/něj jsou výzvou a stresové situace zvládá s přehledem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 27 volných dnů (25 dní dovolené a 2 sick days)
  • Flexibilní pracovní doba
  • 7 200 Kč ročně na sport, cestování a další prostřednictvím Edenred Benefity Café
  • 4000 Kč příspěvek na rekreaci pro děti
  • Mentor - začátky Vás provede zkušený kolega
  • Roční bonus za splnění individuálních i týmových cílů
  • Motivační bonus, příspěvek na penzijní připojištění
  • Program rozvoje jazykových dovedností, soft skills školení, talentový program a další vzdělávací programy
  • Teplé jídlo na pracovišti nebo stravenky na Edenred kartu
  • Prostor pro seberealizaci - dobré nápady u nás oceníme
  • Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, pošlete prosím životopis.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Smiřice
  • B R U K O V , spol. s r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 13. dubna
  • Dolany, Olomouc
  • JKKLIMA Technologie s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
Zveřejněno: 6. prosince
  • Břeclav
  • Zdenko Škrobáček
  • 19 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • Nové Město, Praha
  • OBRAZ - Obránci zvířat, z. s.
  • 6 000 – 11 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Beroun
  • Blackdog Beroun s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Ivaň, Brno-venkov
  • Josef Fabičovic
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Příspěvek na dopravu

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

audit auto automobil benefit benefity bonus den doba flexibilní hledám interní IT jídlo kolega komunikace kvality mobil možnost nabídka náplň práce nové Office pec penzijní připojištění plnění pojištění požadavky práce pracovní pracovní doba připojištění příspěvek reklama rozvoj sick day SOU specialist specialista specialistka společnost sport STK stravenky stres školení technologie Trutnov vzdělání vzor znalost životopis anglické cestování cíl díl dovednost dovolené jazyk kov list mentor motivační na pracovišti náplň nástroj oblast oblasti penzijní portál PR problém program programy projekt projektový průmysl příležitost roční situace stroj talent technické technolog tým výrobní zákazník závod