Skladník

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma Etimos Human s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Etimos Human s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici skladník.
Místo výkonu práce: Dnešice (Plzeň jih) – cca 20 min z Plzně

Náplň práce:

  • práce ve skladu materiálu a zboží
  • vedení záznamů v systému ProAlpha – modul výroba/logistika
  • správa skladových karet
  • včasná příprava materiálu pro veškeré výrobní oddělení dle potřeby
  • spolupráce při vykládce a nakládce zboží
  • při předávání „NFP-zboží“ dopravcům, dbát na GMP podmínku – tzn. zboží smí býti převáženo pouze s přísným dohledem na čistotu vozu a se zbožím stejného nebo podobného charakteru farmacie
  • 2 sm provoz (ranní, odpolední)

Požadujeme:

  • schopnost zajistit bezproblémový průběh příjmu a výdeje materiálu a zboží
  • zajištění požadavků správného skladování
  • kontrola čistoty přistaveného vozu před zahájením nakládky a bezpečné naložení na přepravní vůz
  • dbát na čistotu provozu
  • orientace v dokumentaci
  • jazyková vybavenost – Nj – výhodou

Nabízíme:

  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • pololetní odměny
  • vánoční odměny ve výši jednoho měsíčního platu
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky

  • Plzeň
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. března
  • Ejpovice
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Brno-město
  • Nela Štěříková
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 19. června
  • Olomouc
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 27. srpna
  • Králův Dvůr
  • Skladník
  • 16 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 16. ledna
  • Mnichovice, Benešov
  • Lucie Elšíková
Zveřejněno: 15. června
  • Plzeň
  • Sládková Hana
Zveřejněno: 23. září
  • Plzeň
  • Markéta Dvořáková
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 30. června
  • Praha
  • Bravčoková
Zveřejněno: 15. srpna
  • Plzeň
  • Michal Tsametis
Zveřejněno: 11. srpna
  • Plzeň
  • Pavlína Šenková
  • 43 000 – 48 000 Kč
Zveřejněno: 4. srpna
  • Zlín
  • Růžena Váchová

Schäfer - Menk s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., ManpowerGroup s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., LAUTARO logistics s.r.o., Markmont, s.r.o., OMSTAVBY s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., SKYCLEAN s.r.o., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., INTERCONEX - MOBIL, a. s., Nehet Logistic s.r.o., Šmídl s.r.o., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., CRI ameba.eu, s.r.o., B & BC, a. s., Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Košík.cz s.r.o., ZDAR, a.s., Manuvia People CZ a.s., H&B Group s.r.o., Správa železnic, státní organizace, ARBYD CZ s.r.o., ČESKÁ VEJCE FARMS, s.r.o., Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., APEKO GROUP s.r.o., INEL - Technik, s.r.o., Lukáš Flak, Jakub Malý, JOCHSTAV s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Logistik / Logistička, Řidič / Řidička, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Dělník / Dělnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Fasádník / Fasádnice

Plzeň, Celá ČR, Chotíkov, Vejprnice, Třemošná, Dýšina, Ejpovice, Líně

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

AJ den farma hledám hodnocení IT místo náplň práce NDA odměny ohodnocení plat Plzeň práce práva příspěvek sklad spolupráce správa stravenky vedení výkon výroba bezpečné dar dokument jazyk kontrola kov logistik logistika materiál měsíční místo výkonu práce mzdové náplň oddělení PR problém příprava schopnost standard stav systém tým výrobní záznam