Hledáme lidem práci Manpower

IT Analytik - Hradec Králové

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Klient patří mezi nejsilnější softwarové domy ve střední a východní Evropě, působící ve Střední Evropě, Německu, Rakousku, Švýcarsku. Společnost realizuje náročné projekty pro komerční sféru, státní správu a samosprávu, postavené na dlouholetých zkušenostech s rozsáhlými projekty softwarových řešení na míru. Společnost je součástí mezinárodní skupiny, která působí ve více než 50 zemích světa a zaměstnává více než 24 000 lidí.

Popis pozice:

  • Tvorba analýzy pro rozsáhlé SW systémy z oblasti státní správy
  • Zodpovědnost za dodání SW analýz v požadované kvalitě a termínu
  • Návrhy IT řešení – sběr požadavků, datová, funkční, integrační a procesní analýza
  • Komunikace s vývojovým týmem a podpora testování
  • Tvorba související dokumentace
  • Dopadová analýza změnových požadavků

Profil kandidáta:

  • VŠ / SŠ vzdělání technického směru
  • Minimálně jeden rok zkušeností v oblasti analýzy IT projektů
  • Praktická zkušenost s datovým modelováním, základní znalosti funkční a procesní analýzy
  • Dobrá znalost UML, základní orientace v metodikách vývoje IS
  • Znalost některého CASE nástroje (výhodou je Enterprise Architect)
  • Velmi dobré analytické a komunikační schopnosti (komunikace se zákazníkem)
  • Schopnost efektivní týmové spolupráce
  • Znalost metodiky Archimate výhodou
  • Znalosti z oblastí SOA, databází, SQL a programování výhodou
  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme:

  • Širokou škálu firemních školení
  • Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Výuka cizích jazyků
  • Penzijní připojištění
  • Sportovní aktivity
  • Nástup možný ihned

  • Michle, Praha
  • SII s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. dubna
  • Praha
  • ARTIN, spol. s r.o.
Zveřejněno: 3. prosince
  • Praha
  • Zkrácený úvazek
  • Olomouc
  • LEKSYS s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Vysočany, Praha
  • Solitea Business Solutions s.r.o.
Zveřejněno: 10. června
  • Praha
  • MicrodaxOne s.r.o.
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Praha
Zveřejněno: 11. prosince
  • Jihomoravský kraj
  • Eva Kramatová
Zveřejněno: 31. prosince
  • Olomouc
  • TESCO SW a.s.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 2. září
  • Liberec
  • Sodecia Automotive Liberec s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 3. června
  • Brno
  • A-WebSys, spol. s r.o.
  • 60 000 – 110 000 Kč
Zveřejněno: 17. srpna
  • Praha
  • CPL Jobs s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 15. července
  • Brno
Zveřejněno: 13. října
  • Vyšší Brod
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 1. července
  • Kuřim
  • Střední odborná škola a Střední odborné…
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Jičín
  • CF INVEST spol. s r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Okříšky
  • SLUNEČNICE - GASTRO, s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Moravský Krumlov
  • OSP, spol. s r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
  • Lukavice, Ústí nad Orlicí
  • Letohradská zemědělská společnost a.s.
  • Karlovy Vary
  • Top Tor Management, s.r.o.
  • 10 000 – 12 000 Kč
Zveřejněno: 11. června
  • Březnice, Příbram
  • STŘELKA s.r.o.
  • od 16 280 Kč
  • Domažlice
  • Okresní soud v Domažlicích
  • 17 970 – 23 280 Kč

Elektrárny Opatovice, a.s., Conel Automation s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Analytik / analytička IT, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Vývojář / Vývojářka

Opatovice nad Labem, Hradec Králové

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

analytik analýza Bor data den dokumentace HR Hradec Hradec Králové IT kandidát komunikace králové mezinárodní náplň práce nástroje odpovědnost penzijní připojištění podpora pojištění pozice práce připojištění rozvoj sick day SOU společnost spolupráce sport školení vzdělání znalost znalosti analýzy anglické dokument dovolené firemní jazyk komunikační model náplň národní nástroj oblast oblasti odbor odborný penzijní PR praktická proces profi program projekt příležitost rok řešení schopnost schopnosti součást správy stav stroj střední systém systémy technické termín test tvorba tým zákazník zkušenost