Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kontrola kvality a měření - mzda až 25 000Kč/měsíc

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 25.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro našeho významného klienta působící v oblasti kontroly kvality hledáme spolehlivé pracovníky na oddělení měření plastových dílů. Směny je možné domluvit na nepřetržitý provoz krátký/dlouhý týden 12 hod směny nebo na třísměnný provoz 8 hod směny PO-PA. Praxe na obdobné pozici vítána, nové rádi zaučíme. Náplň práce: měření odstínu barvy, rozlivu a laku pomocí přístrojů - potřeba síly udržení přístroje v jedné ruce Lokalita: Liberec - Průmyslová zóna JIH Nabízíme: - mzdu 23 000-25 000 měsíčně - příplatky za noční, víkendy a práci ve svátek - prémie - práce na HPP - místo výkonu práce v Liberci Požadujeme: - dobrý zrak (brýle nevadí) - fyzická zdatnost - věk min. 18 let - spolehlivost, pečlivost - ochotu pracovat v třísměnném provozu/nepřetržitém provozu Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis.

  • Vyšší Brod
  • OBS Praha s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. července
  • Jičín
  • CF INVEST spol. s r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 10. června
  • Okříšky
  • SLUNEČNICE - GASTRO, s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Moravský Krumlov
  • OSP, spol. s r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
  • Lukavice, Ústí nad Orlicí
  • Letohradská zemědělská společnost a.s.
  • Karlovy Vary
  • Top Tor Management, s.r.o.
  • 10 000 – 12 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 11. června
  • Březnice, Příbram
  • STŘELKA s.r.o.
  • od 16 280 Kč
  • Domažlice
  • Okresní soud v Domažlicích
  • 17 970 – 23 280 Kč
  • Plzeň
  • BestDrive Czech Republic s.r.o.
  • 22 000 – 35 000 Kč
  • Sepekov
  • BOBY-H s.r.o.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

den hledám IT kvality Liberec měření měsíc místo mzda nabídka náplň práce nepřetržitý nové pečlivost plat práce pracovní pracovník praxe příplatky směny svátek týden víkend výkon Zliv životopis bar díl kontrola kontroly lokalita místo výkonu práce náplň oblast oblasti oddělení pomoc PR prémie průmysl průmyslová síly stroj