Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ÚČETNÍ PRO OBCHODNÍ KANCELÁŘ (OD 30.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hradec Králové
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte zajímavé zaměstnání v oblasti financí a umíte komunikovat v anglickém jazyce? Máte středoškolské, případně vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření a zkušenosti ideálně z výrobní společnosti?

Zašlete nám svůj životopis a pojďte s námi vykročit k lepším zítřkům!

Pracovní náplň:

  • celková zodpovědnost za svěřenou agendu
  • účtování faktur a mezd
  • zpracování DPH a Intrastatu
  • účast na interních auditech
  • tvorba pravidelných reportů

Požadujeme:

  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • předchozí praxi v oblasti účetnictví
  • zkušenosti s účetními programy (SAP, Pohoda, MRP …)
  • znalost dalších cizích jazyků (velkou výhodou)
  • pokročilou orientaci v MS Excel (ochotu se doučit)
  • řidičský průkaz sk. B
  • spolehlivý a přátelský přístup

Nabízíme:

  • pravidelné bonusy
  • home office
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • závodní stravování + stravenky
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

  • Hradec Králové
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 38 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • 40 000 – 43 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 21. března
  • Prostějov
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 11. ledna
  • Kroměříž
  • 30 000 – 34 998 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 20. května
  • Nový Jičín
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 2. listopadu

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Trainee program – první práce pro absolventy

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

AJ audit bonus bonusy ekonom home office HR Hradec Hradec Králové interní IT králové měření místo možnost náplň práce odpovědnost Office pohoda práce pracovní společnost společnosti stravenky stravování účetní volno výkon vzdělání vzdělávání zaměstnání zkušenosti znalost životopis anglické dovolené DPH jazyk kov místo výkonu práce náplň obchod oblast oblasti okres PR pracovní náplň program programy přátelský případ příspěvky přístup report řidič tvorba účetnictví výrobní závod zkušenost