Obchodní zástupce | Adaptační příspěvek 30.000,- Kč

Nový Jičín
30.000 – 85.000 Kč
Plný úvazek
Minimální vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou

Máte duši cílevědomého obchodníka s tahem na branku a citem pro oblast financi? V tom případě jste ten pravý člověk pro nás!

Co Vás čeká:

  • Denní komunikace s klienty
  • Administrativa kolem sepisování a vyřizování žádostí
  • Přísun kontaktů z centrály a zároveň budování vlastního klientského kmene
  • Nejedná se o finanční poradenství!

Nabízíme:

  • Samostatnou a zajímavou práci
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domova
  • Vysoké provize
  • Dobře prodejný produkt, stávající klientelu
  • Komplexní bezplatné školení a odborné vedení
  • Příspěvek 30.000,– Kč k výdělku po dobu adaptace
  • Získání certifikace ČNB zdarma
  • Nutné klišé závěrem: zázemí společnosti s 20letou tradicí a velmi atraktivní systém odměňování.

Požadujeme:

  • Maturitní zkouška a řidičský průkaz skupiny B jsou podmínkou
  • Ochotu pracovat na IČO
  • Čistý insolvenční a trestní rejstřík
  • Osobu zodpovědnou, energickou, s pozitivním myšlením a příjemným a reprezentativním vystupováním

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

VEPAK, s.r.o. | VEPAK, s.r.o. | Frýdlant nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí
  • Plný úvazek
včerejší
Stolárna na statku s.r.o. | Stolárna na statku s.r.o. | Bílov, Nový Jičín Bílov, Nový Jičín
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
  • 35 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
OVOCENTRUM V+V s.r.o. | OVOCENTRUM V+V s.r.o. | Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 20. srpna
Česká pošta, s.p. | Česká pošta, s.p. | Odry Odry
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 19. srpna
FORTISSIMO, spol. s r.o. | FORTISSIMO, spol. s r.o. | Hrabová, Ostrava Hrabová, Ostrava
  • 30 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. srpna
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Frýdek-Místek Frýdek-Místek
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. srpna
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 18. srpna
BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. | BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. | Frýdek-Místek Frýdek-Místek
  • 24 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 18. srpna
Česká pošta, s.p. | Česká pošta, s.p. | Bílovec Bílovec
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. srpna
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Frýdek-Místek Frýdek-Místek
  • 24 750 – 26 250 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 15. srpna
Charita Liberec | Charita Liberec | Chrastava Chrastava
  • od 80 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. května
Martin Louda | Martin Louda | Vitice Vitice
  • od 15 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. května
Jiří Kos | Jiří Kos | Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou
  • 23 500 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. května
Lahůdky a cukrárna Beruška s.r.o. | Lahůdky a cukrárna Beruška s… | Plzeň Plzeň
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. května
OBS Praha s.r.o. | OBS Praha s.r.o. | Karlovy Vary Karlovy Vary
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. května
ZLKL, s. r. o. | ZLKL, s. r. o. | Loštice Loštice
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. května
NSE Solutions, s.r.o. | NSE Solutions, s.r.o. | Tábor Tábor
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. května
NSE Solutions, s.r.o. | NSE Solutions, s.r.o. | Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. května

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
VKUS-BUSTAN s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., VEPAK, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., PROROZVOZ s.r.o., Česká pošta, s.p., LPP Czech Republic, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., OVOCENTRUM V+V s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, TextilEco a.s., Delirest services s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Comac jobs s.r.o., FORTISSIMO, spol. s r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Deklarace odpovědného podnikání z. s., Ptáček - velkoobchod, a.s., ARAMARK, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, BERNDORF BÄDERBAU s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., PP & Co. s.r.o., Orienta Czech s.r.o., Auto Tichý s.r.o., SH Job Partners s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Směnárník / Směnárnice, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brand manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Zámečník / Zámečnice, Chůva dětí, Lektor / Lektorka, Uklízeč / Uklízečka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Obchodní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Kouč / Koučka, Pedagogický asistent / asistentka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Konstruktér / Konstruktérka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Finanční specialista / specialistka, Hlavní účetní

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Sedliště, okres Frýdek-Místek, Fryčovice, Hranice, okres Přerov, Frýdlant nad Ostravicí, Bílov, okres Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Nový Jičín, Kopřivnice, Bílovec, Mošnov, Vsetín, Celá ČR, Frýdek-Místek, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek, Frýdek-Místek, Studénka, Odry, Hrabová, Ostrava, Rokytnice, Vsetín, Fulnek, Poruba, Ostrava, Vítkovice, Ostrava, Příbor

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT