Volné místo ve firmě Skanska

Posádka stavebního stroje - Jihočeský kraj

Lokalita České Budějovice
Zadavatel Skanska a.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

Skanska a.s.

Společnost Skanska je mezinárodní skupinou zabývající se stavebnictvím a vývojem bytových a administrativních projektů. Na vybraných trzích ve Skandinávii, Evropě a USA působí více než 32 tisíc jejích zaměstnanců. Zaměřuje se na vývoj a výstavbu šetrnou k okolí i lidem, kteří je obývají. Rezidenční i výrobní a obchodní prostory zajišťuje od developmentu přes výstavbu až po facility management. Při výstavbě minimalizuje ekologickou zátěž, využívá obnovitelných zdrojů a dbá na bezpečnost práce. Skanska prosazuje principy společensky odpovědného a etického podnikání v environmentální, sociální i ekonomické rovině. Pro nás jsou to ale lidé, kteří stojí za těmito projekty, a na ty jsme opravdu hrdí. Naše vize se dá naplnit jedině s týmem vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Realizace pokládky asfaltových směsí na stavbách dopravního charakteru (silnice, mosty) Požadujeme: * Vyučení v technickém oboru * Zdravotní způsobilost * Vysoké pracovní nasazení * Komunikativnost a flexibilitu Výhodou: * Strojnický průkaz, ale je možné kvalifikaci získat u nás * Oceníme praxi na podobné pozici * Řidičský průkaz skupiny B Nabízíme: * Zajímavou práci v mezinárodní společnosti * 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc * Stravenky ve výši 100,-Kč * Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 900,-Kč * Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance * Zaměstnanecký akciový program * Slevy na firemní produkty, možnost využití Multisport karty, zlevněného volání u T-mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

  • České Budějovice
  • EQUANS Services a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Trenkwalder a.s.
  • 40 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 18. dubna
  • Alpha Supplies s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
  • Říčany, Praha-východ
  • FAST ČR, a.s.
Zveřejněno: 1. listopadu

Business Aggregator, s.r.o., JOBSTART s.r.o., LKQ CZ s.r.o., HS AUTO s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., B2M.CZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., EVROPA realitní kancelář, SAFE LOGIC s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, Randstad HR Solutions s.r.o., Globus ČR, v.o.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., EQUANS Services a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, O2 Czech Republic a.s., Partners Financial Services, a.s., Trenkwalder a.s., Alpha Supplies s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., BOURÁNÍ BARIER VZDĚLÁVÁNÍM A PŘESHRANIČNÍ SPOLUPRÁCE NAPŘÍČ GENERACEMI, nadační fond

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Náborář / Náborářka, Dělník / Dělnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Prodejce / prodejkyně vozů, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka

České Budějovice, Celá ČR, Litvínovice, Hrdějovice, Borek, okres České Budějovice, Hluboká nad Vltavou

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

AJ Bor český IT kraj mezinárodní mobil Most možnost nabídky náplň práce partner penzijní připojištění pojištění práce pracovní pro zaměstnance připojištění příspěvek rozvoj společnost společnosti sport stravenky vysoké vzdělávání zaměstnanec zdravotní životní pojištění dny dopravní dovolené firemní jihočeský karty náplň národní navíc obor penzijní placené PR program programy stav stavební stroj talent technické volna vyučení zaměstnanecký zdravotní způsobilost způsobilost životní