Volné místo ve firmě ARAMARK, s.r.o.

Skladník/skladnice - Pardubice - Panasonic

Pracovní poměr práce na plný či zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené
Lokalita Pardubice
Firma ARAMARK, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

ARAMARK, s.r.o.

Už 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. Ctíme tradice a oceňujeme inovace. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu. K našim lidem jsme vždycky fér a umíme je spravedlivě ocenit. Přidejte se!

O nás

Neustále rosteme a rozšiřujeme tým o nové pozice!
Pojďte s námi hodit starosti s nejistým zaměstnáním za hlavu!

Do našech týmu v Pardubicích hledáme šikovného Skladníka/Skladnici.

Náplň práce:

  •  stálé ranní směny na zkrácený pracovní poměr
  •  přejímka a naskladnění zboží a surovin
  •  inventury, objednávky, zodpovědnost za stav skladu
  •  práce na PC
  • ranní dle dohody 4-6 hodin

Co od Vás očekáváme:

  • znalost práce s PC nutností
  • znalost skladového hospodářství výhodou
  • fyzická zdatnost, systematičnost a pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • jistota výplaty na účtu vždy 5. den v měsíci
  • práce na HPP na zkrácený úvazek 4 – 6 hodin denně
  • zázemí a stabilita mezinárodní americké cateringové společnosti
  • nastartování kariéry a získání cenných zkušeností
  • obědy za pár korun

Místo výkonu práce: firemní restaurace ARAMARK u klienta Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o., U Panasonicu 266, 530 06 Pardubice VI

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát