HR TEAM LEADER with French

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Do you have experience in HR? Do you have good PEOPLE MANAGEMENT skills? Do you speak ENGLISH and FRENCH? Do you want to become a TEAM LEADER of a new arising team in a well-establihed international company?
Apply today and become a HR TEAM LEADER tomorrow!

Your responsibilities will be:

  • Project Management (building migration plans, leading scheduled calls, outline areas for process improvement etc.)
  • Participate in full Implementation process
  • Closely cooperate with other Team Leaders
  • Operation and Service Delivery (delegate particular tasks to Team Members upon agreement with management, coordinate and monitor workflow, provide support to team members as necessary, identify training needs, monitor individual and group’s performance and provide recommendations to management, assist team members in meeting deadlines, provide regular feedback on performance to management)
  • Troubleshoot to management as appropriate
  • Sustain cooperation (regular team meetings, town hall meetings, performance management, client calls etc.)

REQUIREMENTS:

  • At least Bachelor's degree in Human Resource Administration, Business Administration, Accounting or related field
  • Experience preferably in a shared services or COE model
  • Experience in HR and/or Payroll
  • People Management
  • Project Migration
  • Ability to manage multiple tasks
  • Demonstrated ability to maintain confidentiality and handle sensitive situations with solid judgment and discretion is critical
  • Excellent verbal communication including proper grammar, tone, and a clear speaking voice to ensure solid communication with the customer via phone and in person
  • Excellent written communication skills including proper grammar and correct sentence structure
  • Ability to adapt to a rapidly changing environment
  • Exceptional Service orientation
  • Excellent interpersonal skills
  • Conflict resolution skills
  • Ability to work independently and as part of a team
  • Problem solving capability
  • Proficient in MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Knowledge of SAP

BENEFITS:

  • 25 days of vacation
  • Meal vouchers
  • Cafeteria
  • Health and accident insurance
  • Trainings
  • Events
  • Opportunity for career growth both horizontally and vertically
  • Stable employment and high standards of work

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o. | H & M Hennes & Mauritz CZ, s… | Nové Město, Praha Nové Město, Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
včerejší
Schäfer - Menk s.r.o. | Schäfer - Menk s.r.o. | Radotín, Praha Radotín, Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 10. července
Deklarace odpovědného podnikání z. s. | Deklarace odpovědného… | Radlice, Praha Radlice, Praha
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 10. července
JOB LEADER EUROPE s.r.o. | JOB LEADER EUROPE s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 5. března

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Penta Hospitals CZ, s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Institut klinické a experimentální medicíny, Bageterie Boulevard, Business talent, s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., Deklarace odpovědného podnikání z. s., BASIC Česká republika, z.s., CentralWork s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., HLAVNÍ MĚSTO PRAHA, Delirest services s.r.o., Tarancia, SE

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Office manager, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Koordinátor / Koordinátorka, Účetní, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, HR manager, Brand manager, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Projektový / projektová manažerka, Provozní manažer / manažerka, Lektor / Lektorka, Pedagogický asistent / asistentka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Online marketing, Mzdový / mzdová účetní, Hlavní účetní

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Radlice, Praha, Nové Město, Praha, Praha, Vinohrady, Praha, Krč, Praha, Hloubětín, Praha, Smíchov, Praha, Radotín, Praha, Prosek, Praha

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!