Hlavní účetní

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Olomouc
Firma Smurfit Kappa Olomouc s.r.o.
Mzda 30.000 – 50.000 Kč

Patříme k největším výrobcům obalů na světě a jsme silná značka v tuzemsku.

Do našeho týmu výrobního závodu v Olomouci – Holici hledáme kandidáta se zkušeností práce v účetním oddělení, znalostí českých účetních postupů a daní včetně DPH.

Profil vhodného kandidáta:

  • Osoba se zkušeností na obdobné pozici
  • Osoba odborně způsobilá v oblasti účetnictví, daně z příjmu PO, DPH
  • Práce s PC (SAP – výhodou, MS office)
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • Aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • Být strukturovaný, ale mít rád dynamické a stále se vyvíjející prostředí

Náplň práce:

  • Budete pracovat v účetním oddělení výrobní společnosti, se zodpovědností za účetní činnosti, postupy a systémy účetnictví
  • Zodpovědnost za oblast fakturace, účtování pokladny a cestovních dokladů
  • Zpracování měsíční a roční závěrky společnosti
  • Zpracování DPH, Souhrnného hlášení, Kontrolního hlášení
  • Komunikace s externími subjekty (daňovým poradcem, auditory, FÚ)
  • Komunikace s Centrem sdílených služeb a ostatními závody Smurfit Kappa
  • Možnost aktivit controllingu, práce s HFM pro kandidáta, který by měl zájem

Nabízíme:

  • HPP
  • Zázemí úspěšné a stabilní mezinárodní firmy
  • Skvělý tým kolegů, podporu kolegů na stejné pozici v ostatních závodech v CZ i SK
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Příležitost pro další profesní i osobní rozvoj, kurzy externí i interní
  • Odpovídající finanční ohodnocení, bonusy dle KPI a Kolektivní smlouvy
  • Zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, možnost občasné práce z home office, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní pojištění, závodní stravování, MultiSport karta, sportovní i vánoční akce a ostatní dle Kolektivní smlouvy)
  • Místo výkonu zaměstnání v Olomouci
  • Nástup možný ihned

Máte zájem o tuto nabídku?