Řidič VZV - skladník

Lokalita Olomouc
Firma Smurfit Kappa Olomouc s.r.o.
Kontakt Monika Šenkyříková, zobrazit tel. číslo

Patříme k největším výrobcům obalů na světě a jsme silná značka v tuzemsku.

Pro rozšíření našeho týmu hledáme kolegy na pozici řidič VZV.

Profil vhodného kandidáta:

  • zkušenost s řízením volantového VZV
  • ochota učit se novým věcem
  • smysl pro týmovou práci
  • spolehlivost
  • pracovitost
  • samostatnost
  • pečlivost
  • schopnost efektivní komunikace

Náplň práce:

  • vykládka a nakládka materiálu
  • skladování
  • skladová evidence
  • vystavování podkladů pro dodací listy
  • zásobování výroby
  • pravidelná údržba a péče o svěřené pracovní nástroje (VZV)

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení, výkonové odměny, roční odměna
  • zaměstnanecké výhody (např. 25 dní dovolené, příspěvek na dopravu, oběd za 32,– Kč, *příspěvek na vlastní akci s kolegy 250,– Kč/kvartál, příspěvek na penzijní pojištění, 1200,– Kč/rok poukázky, čištění pracovních oděvů, drobné dárky během roku, akce pro zaměstnance a rodiny, multisport kartu a mnoho dalšího)
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • příležitost pro další profesní i osobní rozvoj
  • výbornou dopravní dostupnost
  • 3směnný provoz

Těšíme se na Vaši odpověď.

Máte zájem o tuto nabídku?