Řidič VZV - skladník

Lokalita Olomouc
Firma Smurfit Kappa Olomouc s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

Patříme k největším výrobcům obalů na světě a jsme silná značka v tuzemsku.

Pro rozšíření našeho týmu hledáme kolegy na pozici řidič VZV.

Profil vhodného kandidáta:

  • zkušenost s řízením volantového VZV
  • ochota učit se novým věcem
  • smysl pro týmovou práci
  • spolehlivost
  • pracovitost
  • samostatnost
  • pečlivost
  • schopnost efektivní komunikace

Náplň práce:

  • vykládka a nakládka materiálu
  • skladování
  • skladová evidence
  • vystavování podkladů pro dodací listy
  • zásobování výroby
  • pravidelná údržba a péče o svěřené pracovní nástroje (VZV)

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení, výkonové odměny, roční odměna
  • zaměstnanecké výhody (např. 25 dní dovolené, příspěvek na dopravu, oběd za 32,– Kč, *příspěvek na vlastní akci s kolegy 250,– Kč/kvartál, příspěvek na penzijní pojištění, 1200,– Kč/rok poukázky, čištění pracovních oděvů, drobné dárky během roku, akce pro zaměstnance a rodiny, multisport kartu a mnoho dalšího)
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • příležitost pro další profesní i osobní rozvoj
  • výbornou dopravní dostupnost
  • 3směnný provoz

Těšíme se na Vaši odpověď.

  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Plzeňský kraj
  • PAVLOV TREJD BUSINESS a.s.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Europa Workintense spol.s r.o.
Zveřejněno: 1. září
  • České Budějovice
  • Job and Travel s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 23. prosince
Zveřejněno: 5. ledna
  • Sokolov
  • BÖHM - PLAST, spol. s r.o.
  • 17 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 13. července
  • Doksy, Česká Lípa
  • FOL-Obal, společnost s ručením omezeným…
  • od 96 Kč / hod
Zveřejněno: 12. října
  • Loukov, Kroměříž
  • SALVATOR STŘECHY s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 2. března
  • Frenštát pod Radhoštěm
  • NOROO Automotive Coatings Czech s.r.o.
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Lípa nad Orlicí
  • BETONIKA spol. s r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 24. března
  • Mnichovo Hradiště
  • MAHLE Behr Mnichovo Hradiště s.r.o.
  • 23 590 – 30 100 Kč
Zveřejněno: 30. října
  • Svitavy
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Olomouc
  • Smurfit Kappa Olomouc s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 3. listopadu

ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Logmax s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Möbelix, AC Jobs, s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Bergasto a.s., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Alfa Pets s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Olomouc, Lutín, Přáslavice

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

akce Bor dárky den evidence hledám hodnocení IT kandidát komunikace listy Most náplň práce nástroje nové oděv odměny odpověď ohodnocení osobní rozvoj péče pečlivost pojištění práce pracovní pracovní prostředí pro zaměstnance prostředí příspěvek rozvoj řízení samostatnost sklad sport vhodné výhody výkon zaměstnanec zaměstnanecké výhody značka dopravní dovolené finanční kolektiv list materiál náplň nástroj odměna osobní penzijní penzijní pojištění PR profesní profi příjemné příjemné pracovní prostředí příležitost roční rok řidič schopnost stav stroj tým údržba výroby zaměstnanecké zkušenost