Hledáme lidem práci Manpower

Mistr úpravny vody

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro vodárenskou společnost sídlící v Hradci Králové hledáme nového parťáka na pozici Mistra.

Popis pozice:

- údržba, revize a opravy vodohospodářských a technologických zařízení

- vedení menšího týmu zámečníků a strojníků, cca 10 pracovníků

- správa a údržba vodárenských objektů

- objednávky dílenského materiálu

Profil kandidáta:

- vzdělání technického nejlépe vodohospodářského směru

- praxe v oboru je výhodou

- samostatné myšlení a Řp. Sk. B

Nabízíme:

- individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

- 5. týdnů dovolené + 3 dny sick days

- stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění

- výhodné tarify u mobilních operátorů

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Bor den hledám hodnocení HR kandidát králové mistr mobil Most náplň práce nové ohodnocení operátor pojištění pozice práce pracovní pracovník práva praxe příspěvek řízení sick day společnost správa stravenky tarif tarify vedení vzdělání zámečník životní pojištění díl dny dovolené finanční materiál mobilní myšlení náplň obor opravy penzijní PR profi stroj technické technolog tým údržba zkušenost životní