Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

Operátor CNC - až 35.000Kč, ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Bohumín
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.500 – 35.000 Kč

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Pro společnost, která se orientuje na výrobu dílů v Ostravě a rozšiřuje svou výrobu, hledá nové kolegy do výroby. Jedná se o práci na obrobně.

V případě zájmu pošlete životopis či informace do emailu: věk, ročník, dosažené vzdělání, praxe. Rádi Vás pozveme na pohovor a ukážeme pracoviště, nástup možný ihned či po dohodě. Nástup do kmene společnosti možný již po 6.měsících.

Náplň práce:

  • Základní obsluha obráběcího centra (nic náročného)
  • Vizuální kontrola včetně drobných oprav na komponentech
  • Nakládání, manipulace s díly z palety do CNC stroje a zpět
  • Zpracovává evidenci kol, zmetnů a drobných oprav

Co od Vás očekáváme:

  • Předchozí zkušenost s obsluhou CNC výhodou
  • Ochota práce v třísměnném a následně nepřetržitém provoze
  • Praxe ve výrobním podniku velkou výhodou
  • Šikovnost, pečlivost a zodpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celková mzda v rozpětí 30.500 - 35.000 CZK
  • Nástupní bonus až 60.000 CZK
  • Dotované ubytování v OSTRAVĚ
  • Příspěvek na stravování
  • Týdenní výplata záloh
  • Kompletní zaškolení, práce vhodná pro absolventy
  • Práce ve třísměnném, následně v nepřetržitém provoze
  • HPP

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší

Montážní dělník/ce

  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Štěnovice
  • National Pen Czech s.r.o.
  • 27 560 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. srpna
  • Vinohrady, Praha
  • RESTAURANTS IN, s.r.o.
  • 43 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na volný čas
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 19. září
  • Havlíčkův Brod
  • Jan Hoffinger
  • 19 700 – 28 500 Kč
  • Domažlice
  • promiro s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
  • Poříčany
  • BENEŠ a LÁT a.s.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Poříčany
  • Poříčany
  • 25 000 – 35 000 Kč

Comac jobs s.r.o., BATZ CZECH, s.r.o., Jan Hefner, ARAKO spol. s r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., KOVONA SYSTEM, a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, DeLu WORK s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o., B of B cars s.r.o., TresJob s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Mechanik / Mechanička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Nový Jičín, Frýdlant nad Ostravicí, Ostrava, Bohumín, Opava, Český Těšín, Třinec, Bílov, okres Nový Jičín, Rychvald

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

absolvent bonus CZK den email IT měsíc mzda náplň práce nové odpovědnost operátor OZP pečlivost plat podnik pohovor práce pracoviště praxe příspěvek společnost společnosti stravování školení týden ubytování vhodná výplata vzdělání životopis centra díl informace kontrola kov náplň obsluha PR případ roční stroj vizuál vizuální výrobní výroby zkušenost