Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

Řidič/ka VZV - až 35.000Kč, ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Bruntál
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství a automobilový průmysl, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.500 – 35.498 Kč

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Pro společnost, která se historicky zabývá výrobou ocelových a hliníkových dílů do automobilového průmyslu a dílů pro vysokozdvižné vozíky hledáme šikovné kandidáty na pozici:

Řidič / Řidička  VZV

Pohovor formou osobní schůzky bez testování zručnosti. V případě zájmu prosím o zaslání životopisu do emailu či informace o Vás: ročník, vzdělání, praxe. Nástup možný ihned či po dohodě. Nástup do kmene společnosti možný již po 6. měsící.

Náplň práce:

  • Zásobování pomocí VZV naše výrobní úseky
  • Kompletace kol, balení ráfků a kusových zásilek, kontrola hotových výrobků dle směrnice
  • Kontrola žboží při nakládce, nakládka hotových výrobků, přejímka, balení a převážení kol do skladu

Co od Vás očekáváme:

  • Platný VZV průkaz podmínkou
  • Zkušenosti s řízením 2 roky
  • Spolehlivost
  • Ochota práce ve třísměnném provoze nebo nepřetržitém provoze (2+2+2) dle zařazení

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celková mzda v rozpětí: 30.500 – 35.500 CZK
  • Dotované ubytování v OSTRAVĚ
  • Dotované stravné ve firemní kantýně
  • Týdenní výplata záloh
  • HPP
  • Práce ve třísměnném provoze

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Staré Město, Bruntál
  • SVĚT PLODŮ s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 25. dubna
  • Bruntál
  • Správa silnic Moravskoslezského kraje,…
  • 22 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Rýmařov
Zveřejněno: 22. dubna
  • Rýmařov
  • STANSPED s.r.o.
  • 29 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 3. dubna
  • Rýmařov
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Rýmařov
  • AUTO KONEČNÝ RÝMAŘOV s.r.o.
Zveřejněno: 27. března
  • Vrbno pod Pradědem
  • Krahulec International Logistic, s.r.o.
  • od 22 600 Kč
  • Krnov
  • MASO V+W, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Krnov
  • EDS Trade s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Krnov
  • STROJOSVIT a.s.
  • 23 000 – 25 000 Kč
  • Melč
  • Jatka Melč s.r.o.
Zveřejněno: 9. dubna
  • Radkov, Opava
  • SOV - trading spol. s r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Uhlířov
  • Lumír Prejda s.r.o.
  • 50 000 – 60 000 Kč
  • Uhlířov
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Otice
  • ŠTENCEL TRANSPORT s. r. o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Praha
  • BELIKOM s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 11. července
  • Horní Počernice, Praha
  • Dalibor Pánek
  • Tuchoměřice
  • Special Security Service s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas

Comac jobs s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, SVĚT PLODŮ s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Markmont, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., STT SERVIS, s.r.o., ELKOPLAST CZ, s.r.o., GVS Logistics CZ, s.r.o., SDS TRANSPORT s.r.o., Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace, SAMA s.r.o., STANSPED s.r.o., AUTO KONEČNÝ RÝMAŘOV s.r.o., AB AGRO s.r.o., Grande solution s.r.o., BTL Moravia s.r.o., Pradědský lesní závod, a.s., Krahulec International Logistic, s.r.o., MASO V+W, s.r.o., EDS Trade s.r.o., STROJOSVIT a.s., SANTA-TRANS s.r.o., Astur & Qanto s.r.o., Bc. Iveta Svobodová, Jatka Melč s.r.o., K3 SPORT, s.r.o., SOV - trading spol. s r.o., Lumír Prejda s.r.o., ŠTENCEL TRANSPORT s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Mechanik / Mechanička, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Policista / Policistka, Úředník / Úřednice, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Bruntál, Staré Město, okres Bruntál, Krnov, Dlouhá Loučka, okres Olomouc, Ryžoviště, Rýmařov, Křišťanovice, Svobodné Heřmanice, Vrbno pod Pradědem, Heřmanovice, Melč, Loučná nad Desnou, Radkov, okres Opava, Uhlířov, Otice

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Trainee program – první práce pro absolventy

auto automobil CZK den email hledám IT kandidát měsíc mobil mzda náplň práce OZP plat pohovor práce praxe řízení sklad směrnice společnost společnosti stravné týden Týn ubytování výplata vzdělání zařazení zaslání zkušenosti Zruč životopis díl firemní informace kontrola kov náplň osobní pomoc PR průmysl případ roční rok schůzky test výrobní zkušenost