Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Skladník/ice - náborový příspěvek až 10 000 Kč

Lokalita Brno-město
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda od 15.500 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost specializující se na kompletaci a balení drobné elektroniky, aktuálně obsazujeme pozici WAREHOUSE OPERATOR – SKLADNÍK/ICE se zajímavými platovými podmínkami, náborovým příspěvkem až do výše 10 000 Kč, dalšími benefity a okamžitým nástupem!

Náplň práce:

  • manipulace s materiálem
  • příprava materiálu ze skladu do výroby (dle požadavků výrobních linek)
  • obsluha VZV

Požadujeme:

  • minimální dosažené vzdělání: ukončené základní vzdělání; SOU výhodou
  • základní znalost práce na počítači
  • průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou
  • výhodou znalost systému SAP
  • předchozí zkušenosti na podobné pozici výhodou (nikoli podmínkou)
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • pečlivost, samostatnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu (ranní, odpolední, noční)
  • zdravotní stav bez omezení
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu určitou (s možností prodloužení, upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci)
  • základní mzdu 15 500 Kč/měsíc
  • náborový příspěvek až do výše 10 000 Kč
  • kvartální odměny
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem za každou odpracovanou směnu
  • příspěvek na čištění oděvu
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • zázemí úspěšné mezinárodní výrobní společnosti, příležitost k získání nových zkušeností
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: CTPark Brno – Slatina (dobrá dopravní dostupnost po celý den)

Informace pro uchazeče
Předpokladem pro přijetí je úspěšné zvládnutí přijímacího testu a testu manuální zručnosti.

Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?
Stiskněte tlačítko „Odpovědět“ a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.
Jakmile obdržíme Vaši žádost, prostudujeme si Vaše materiály a poté Vás budeme kontaktovat s informacemi o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout naši kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na spolupráci.

  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Brno
  • SEP, spol. s r.o.
  • 32 000 – 35 200 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Plzeňský kraj
  • NanoTrend s.r.o. v likvidaci
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 12. července
  • Liberec
  • Manuvia Double you s.r.o.
  • od 95 Kč / hod
  • Praha
  • Europe Security Agency, s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Jihomoravský kraj
  • Michal Thoř
  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 11. července
  • Ústí nad Orlicí
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • Pardubice
  • Pardubice
  • Liberec
  • GeaCert, s.r.o., v likvidaci
Zveřejněno: 13. července
  • Praha
  • MAREVA GROUP s.r.o. v likvidaci
  • Praha
  • Strakonice
  • AMBOSELI s.r.o.

MIKON TOOLS s.r.o., VECHRA Expres, spol. s r.o., Fedetrans, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., Lead - Project Advices s.r.o., oncomed manufacturing a.s., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., ARAMARK, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., SEP, spol. s r.o., Šmídl s.r.o., Richter + Frenzel s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Horavia s.r.o., HELICAR a.s., LKQ CZ s.r.o., Jaromír Vedral, Nejbaby s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., G4S Secure Solutions (CZ), a.s., Vilgain s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., Möbelix, Trans CB s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MK doprava s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., PP & Co. s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., GEM s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ONIO s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Pokladník / Pokladnice, Konzultant / konzultantka IT, Prodavač / Prodavačka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přijímací technik / technička, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Brno, Tuřany, Brno, Slatina, Brno

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

AJ benefit benefity Bor Brno den dokumenty elektro formulář HR IT měsíc mezinárodní místo Most možnost nábor náplň práce oděv odměny odpovědnost pec pečlivost plat pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek řízení samostatnost sklad SOU společnost společnosti stravenky uchazeč výkon vzdělání zaměstnavatel zdravotní zdravotní stav získání zkušenosti znalost Zruč žádost životopis dokument dopravní informace kontakt materiál minimální místo výkonu práce na dobu na dobu určitou náborový náplň národní obsluha počítač podmínka PR profi předpoklad příjemné příležitost případ příprava stav systém test tým výběr výrobní výroby výše zkušenost