Key Account Manager | TOP FMCG společnost

Praha
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Máte zkušenost na pozici Key Account Managera, práce Vás baví, ale přesto chcete něco víc? Větší výzvu? Možnost více ovlivnit výsledky?

Pro FMCG společnost se silným postavením na trhu, hledáme zkušeného Key Account Managera z tradičního trhu!

Jaká je náplň práce?

  • starost o nejvýznamnější klienty společnosti
  • zodpovědnost za obchodní výsledky celé České republiky
  • pravidelné obchodní schůzky
  • nastavování obchodních podmínek
  • budování strategie společnosti
  • aktivní spolupráce s interními odděleními financí, marketingu, logistikou a zákaznickým servisem

POŽADAVKY:

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání
  • dobrá znalost anglického a českého jazyka, pro denní komunikaci
  • zkušenost z pozice Key Account Managera v oblasti FMCG podmínkou
  • obchodník tělem i duší
  • proaktivní přístup
  • perfektní prezentační a komunikační dovednosti
  • analytické schopnosti
  • charismatická osobnost
  • drive

BENEFITY:
5 týdnů dovolené
automobil i pro soukromé účely
příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti
Zdravotní péče
Posilovna na pracovišti
Zvýhodněné ceny produktů společnosti

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

ASBISC ENTERPRISES PLC, Agency Prague, organizační složka | ASBISC ENTERPRISES PLC,… | Hostivař, Praha Hostivař, Praha
  • 35 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
Future line, s.r.o. | Future line, s.r.o. | Bubeneč, Praha Bubeneč, Praha
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
O2 Czech Republic a.s. | O2 Czech Republic a.s. | Praha Praha
  • 60 000 – 90 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Auto Strž CZ a.s. | Auto Strž CZ a.s. | Krč, Praha Krč, Praha
  • 50 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
Hájek a Boušová, spol. s r.o. | Hájek a Boušová, spol. s r.o. | Praha Praha
  • 43 000 – 61 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
TORO TRANS s.r.o. | TORO TRANS s.r.o. | Praha Praha
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. června
TORO TRANS s.r.o. | TORO TRANS s.r.o. | Praha Praha
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. června
FORNICA GRAPHICS s.r.o. | FORNICA GRAPHICS s.r.o. | Sokolov Sokolov
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. listopadu
Základní škola a Mateřská škola Mozaika, školská právnická osoba | Základní škola a Mateřská… | Mnichovice, Praha-východ Mnichovice, Praha-východ
  • od 18 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. listopadu
KARPADO STŘÍŽKOV s.r.o. | KARPADO STŘÍŽKOV s.r.o. | Praha Praha
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. listopadu
Ing. Miluše Kuřitková | Ing. Miluše Kuřitková | Opava Opava
  • 17 000 – 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 15. listopadu
Fillamentum Manufacturing Czech s.r.o. | Fillamentum Manufacturing… | Hulín Hulín
  • od 90 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. listopadu
Exact Forestall s.r.o. | Exact Forestall s.r.o. | Písek Písek
  • od 120 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. listopadu

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Rex Concepts BK Czech s.r.o., ASBISC ENTERPRISES PLC, Agency Prague, organizační složka, PRO SECURITY SE, ARAMARK, s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., STANDBY Solution s.r.o., PH metal s.r.o., CALPRA s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Future line, s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., A 11 s.r.o., XXXLutz, HOFMANN WIZARD s.r.o., Tesco Stores ČR a.s., ManpowerGroup s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., JOBSTART s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ADAM & PARTNER, s.r.o., Broker Investment, s.r.o., TextilEco a.s., Auto Strž CZ a.s., Lagardere Travel Retail, a.s., McDonald's ČR spol. s r.o., Zrno zrnko s.r.o., První novinová společnost a.s., FAnn Retail, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., EntryIdea s.r.o., Louda Auto a.s., Česká spořitelna, a.s., Hájek a Boušová, spol. s r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, HVLD Management s.r.o., NYPRO hutní prodej, a.s., AUTO STYL a.s., 3D Solutions, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., FLORA 24 s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Logistik / Logistička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Manažer / manažerka v gastronomii, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Provozní / F&B Manager, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Provozní manažer / manažerka, Energetik / Energetička, Specialista / specialistka v energetice, Servisní technik / technička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Specialista / specialistka telekomunikací, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Šéfkuchař / Šéfkuchařka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha, Hostivař, Praha, Michle, Praha, Bubeneč, Praha, Stodůlky, Praha, Košíře, Praha, Strašnice, Praha, Nové Město, Praha, Ruzyně, Praha, Dolní Měcholupy, Praha, Libeň, Praha, Smíchov, Praha, Radlice, Praha, Krč, Praha, Karlín, Praha, Staré Město, Praha, Horní Počernice, Praha, Radotín, Praha, Hloubětín, Praha, Břevnov, Praha, Nusle, Praha, Černý Most, Praha, Celá ČR, Letňany, Praha, Holešovice, Praha, Vinohrady, Praha, Hradčany, Praha

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

auto automobil zkušenost
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT