Chemický laborant (vhodné i pro absolventy)

Lokalita Bohumín
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Dominika Hlavová, zobrazit tel. číslo

Do výrobní společnosti sídlící v Bohumíně hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici CHEMICKÝ LABORANT. Pozice je vhodná i pro absolventy, kteří mají zkušenost s chemickým měřením a praxi v laboratoři. Pokud hledáte pozici, která Vám pomůže nastartovat kariéru, pak nám neváhejte zaslat Váš životopis! :)

Popis pozice:

  • příprava vzorků pro chemické analýzy, kalibrace a vlastní testování
  • práce s AAS analyzátorem
  • zápis výsledků
  • příprava vzorků pro solnou komoru a kontrola provozních parametrů komory
  • hodnocení korozní odolnosti zkoumaných vzorků
  • měření hodnot vody (pH, vodivost, trdost, chloridy, fosforečnany)

Profil kandidáta:

  • VŠ/SŠ vzdělání chemického zaměření
  • znalost základních chemických měření (pH, titrace atd.)
  • základní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • týden dovolené navíc
  • docházkový bonus, roční prémie
  • 13.plat
  • příspěvek na penzijní připojištění

Máte zájem o tuto nabídku?