Seřizovač sériové výroby s AJ / Procesní inženýr

Lokalita Prostějov
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Renáta Kolárová, zobrazit tel. číslo

Hledáme seřizovače, ideálně z výroby plastů, který se nebojí hovořit anglicky a chce se posunout na post Procesního inženýra.

Popis pozice:

  • Návrh, vývoj a implementace nových výrobních technologií v rámci vývojových projektů (návrh dílů, výrobních prostředků, výrobního procesu a industrializace) v předvýrobní a předsériové fázi.
  • Budete připravovat technické specifikace, získávat vzorky, validovat nástroje a vybavení, posléze se pak aktivně účastnit výroby vzorků a předsérií.

Profil kandidáta:

  • Min. roční zkušenosti ve výrobní společnosti, preferujeme automotive, není to však podmínkou, ideální je vzdělání zaměřené na procesního inženýrství, případně praxe Seřizovače sériové výroby
  • Komunikativní anglický jazyk, který budete používat

Nabízíme:

  • Stabilní silná společnost
  • Přátelský kolektiv a neformální firemní prostředí
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Zajímavé projekty v zavedené mezinárodní společnosti
  • Stravenky, flexipassy, závodního stravování přímo ve firmě, firemní akce
  • Systém zaškolení-kvalitně Vás zaškolíme , sami na to nebudete
  • 22dní dovolené a mnoho dalšího

Máte zájem o tuto nabídku?