Hledáme lidem práci Manpower

Provozní Krčmy

Lokalita Nový Bor
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Služby, umění a kultura

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Nádherná příroda Lužických hor a gastronomie?

Pokud jste proaktivní a prozákaznický orientovaný provozní, který hledá novou výzvu, určitě vás nabídka zaujme.

Místo pracoviště: pár kilometrů od Nového Boru

Popis pozice:

  • Kompletní provoz celé restaurace
  • Řízení a motivace týmu číšníků a personálu kuchyně
  • Plánování a organizování směn
  • Komunikace a vyhledávání nových dodavatelů
  • Organizace svateb, oslav, firemních večírků
  • Spolupráce na marketingových aktivitách
  • Řešení stížností a připomínek ze stran hostů
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí

Profil kandidáta:

  • Alespoň 5 let praxe z obdobné pozice v gastru
  • Plynulá Čj, Aj na komunikativní úrovni, Nj výhodou
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Proaktivní přístup a energická osobnost
  • Stresová odolnost (jak už to tak v gastru bývá)
  • MS Office
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

Skvělá pracovní příležitost pro seberealizaci. Budete obklopeni nádhernou přírodou a skvělým kolektivem.

Finanční ohodnocení a benefity probereme při tel. rozhovoru.

Zaujala vás nabídka a chcete k ní slyšet více informací? Pošlete mi váš životopis přes odpovědní formulář a řekneme si více!

Těším se na vás.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Nižní Lhoty
  • Delirest Services s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. srpna

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, SATIVE s.r.o., Kolokrám s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., BASIC Česká republika, z.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., FYZIO - REHAB, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., NOVUS Česko s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Lindex s.r.o., Kateřina Stejskalová, HE JIA LE s.r.o., VL gastro s.r.o., BAO SHI s.r.o., Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s., Terbium Trade s.r.o., KDG Catering s.r.o., MISTAV-CL s.r.o., gaantong thai massage s.r.o., Votre Santé s.r.o., Autocentrum DaP s.r.o., Piya Consulting s.r.o., Tomáš Rudolf, Thi Minh Ngoc Nguyen, Robert Bečvář - autoservis s.r.o., Josef Šusta, M-KRISTIANO s.r.o., Thich Nguyen Thi, Concretum spol. s r.o., Ventos Energy Solutions, a.s., Ing. Luděk Hrnčíř, Správa rumburských areálů sportu - SRAS, Văn Thanh Mai, Fruicey s.r.o., Nuh Sümbül, CAMELOT Hrádek s.r.o., JIKRA ELEKTRO s.r.o., Jezbera a syn-topení, voda, plyn, s.r.o., SaM silnice a mosty Děčín a.s., Aleš Čermák, KOBRA INVEST s.r.o., Luboš Koďousek, Thi Hoai Nguyen, MeDoZa, s.r.o., Huu Hoang Nguyen, Ottimo invest s.r.o., Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace, Jiří Šic, Thi Kim Thân, Thi Tuyet Nguyen, Charita Liberec, SV Finance s.r.o., Ústav sociální péče pro tělesně postižené dospělé Snědovice, příspěvková organizace, Město Jílové, Enaspol a.s., SunGarden.cz s.r.o., Krajské ředitelství policie Libereckého kraje, RikyWay s.r.o., Putzteufel.cz, s.r.o., úklidový servis, Thi Cam Tú Nguyen, 5Q, spol. s r.o., Libor Vrabec, Richard Luhan, Divine relax s.r.o., Fehrer Bohemia s.r.o., CZ Auto Liberec s.r.o., Paraiso massage s.r.o., Divadlo F.X.Šaldy Liberec,příspěvková organizace, WANLIDA EURO s.r.o., MSV Liberec, s.r.o., H&H Liberec s.r.o., Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s., LVP Automation s.r.o., V.J. CARS, s.r.o., Thanh Truong Tong, The Chinh Mai, Outdoor Liberec s.r.o., DA CHA YUAN s.r.o., Thi Vân Nguyen, Thi Ngoc Nhan Nguyen, Studio MADMAN s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Finanční poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Grafik / Grafička, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Dekoratér / Dekoratérka, Chůva dětí, Instruktor / Instruktorka, Lektor / Lektorka, Masér / Masérka, Manikér a pedikér / Manikérka a pedikérka, Mechanik / Mechanička, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Vizážista a kosmetik / Vizážistka a kosmetička, Fyzioterapeut / Fyzioterapeutka, Lékař / Lékařka, Terapeut / Terapeutka, Kouč / Koučka, Pedagogický asistent / asistentka, Automechanik / Automechanička, Lakýrník / Lakýrnice, Energetik / Energetička, Specialista / specialistka v energetice, Strojník / strojnice, Technik / technička v energetice, Elektromechanik / Elektromechanička, Pokojová služba, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Pracovník / pracovnice mytí vozidel a strojů

Česká Lípa, Liberec, Ústí nad Labem, Mnichovo Hradiště, Roudnice nad Labem, Raspenava, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Mělník, Siřejovice, Nový Bor, Krompach, Veselé, Mimoň, Benešov nad Ploučnicí, Varnsdorf, Stráž pod Ralskem, Rumburk, Doksy, okres Česká Lípa, Hrádek nad Nisou, Chotyně, Děčín, Hřensko, Šluknov, Chrastava, Snědovice, Jílové

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

AJ astronom benefit benefity Bor číšník den formulář gastro gastronomie hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace Lom marketing místa místo motivace nabídka nová nové obchodní Office ohodnocení plán plánování postup pozice práce pracoviště pracovní pracovní místa praxe restaurace rozhovor SOU společnost společnosti spolupráce stres uchazeč vedení vyšší životopis finanční firemní kolektiv obchod odpovědní organizace osobnost PR pracovní příležitost profi příležitost případ přístup tým volná pracovní místa zkušenost