Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

SKLADNÍK s ŘP sk. C, Praha - Čakovice, Třeboradice

Lokalita Praha
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řidič / Řidička
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Pro stabilní českou společnost hledáme SKLADNÍKA s řidičským průkazem sk. C.

Náplň práce:

  • vykládka a nakládka materiálu a zboží
  • výdej materiálu ze skladu do výroby
  • kompletace a příprava zakázek k expedici
  • převzetí a uskladnění hotových výrobků
  • zodpovědnost za stav skladu materiálu a hotových výrobků

Lokalita: Praha 18, Třeboradice
Mzda: 32 – 35 000 Kč/měs. dle zkušeností
Směny: po-pá 6–14 hod (možnost přesčasů i práce o víkendech za příplatky)
Spolupráce: HPP, smlouva na dobu neurčitou

POŽADAVKY:

  • ŘP skupiny C
  • průkaz VZV – výhodou
  • znalost práce na PC
  • strojnický průkaz pro kolové nakladače výhodou

BENEFITY:

  • smlouva v kmenu společnost na dobu neurčitou
  • Cafeteria (13. plat)
  • stravenkový paušál 125 Kč
  • týdenní pracovní doba 37,5 hod
  • práce pouze na 1 směnu
  • odborné zaškolení
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní kantýna

  • Praha
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 29 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Velké Meziříčí
  • Malinská Alice
  • 35 000 Kč
Zveřejněno: 16. února

AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., DoDo Czech s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., ABS Bonifer Czech s.r.o., AZ FLEX, a.s., MESSENGER a.s., LKQ CZ s.r.o., XXXLutz, Prusa Research a.s., C.S.CARGO a.s., New River International s.r.o., ASAP Delivery s.r.o., BENDA zemní práce s.r.o., BREADWAY a.s., Česká pošta, s.p., Trenkwalder a.s., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., Správa železnic, státní organizace, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., HakimiStyle s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Košík.cz s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SECURITAS ČR s.r.o., Globus ČR, v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Curso s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., open recruitment s.r.o., Human-Res s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Věra Pietrasová, Zavolejsikurýra.cz a.s., Grafton Recruitment s.r.o., DSA a.s., delivrium s.r.o., BAUFERA s.r.o., Hájek a Boušová, spol. s r.o., Etimos Human s.r.o., Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy, Schäfer - Menk s.r.o., JLV, a.s., Zrno zrnko s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., TextilEco a.s., Šmídl s.r.o., Toprelax s.r.o., CDP IVORY, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Taxikář / Taxikářka, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Inspektor / Inspektorka, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Náborář / Náborářka, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Elektromontér / Elektromontérka, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Kontrolor / Kontrolorka, Aranžér / Aranžérka, Elektrikář / Elektrikářka, Shift leader / Vedoucí směny

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Kamýk, Praha 9 - Černý Most, Praha 10 - Malešice, Praha 4 - Nusle, Praha 4 - Modřany, Praha 10 - Hostivař, Praha 9 - Běchovice, Praha 5 - Stodůlky, Praha 4 - Krč, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 1 - Nové Město, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 4 - Hodkovičky, Praha 9 - Kbely, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Radotín, Praha 4 - Michle, Praha 6 - Ruzyně, Praha 9 - Letňany, Praha 7 - Holešovice, Celá ČR

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

benefit benefity Bor den doba EU hledám IT možnost mzda na dobu neurčitou náplň práce odpovědnost paušál plat práce pracovní pracovní doba Praha přesčas příplatky sklad směny smlouva společnost spolupráce stabilní stravenkový paušál školení týden Týn víkend znalost dovolené firemní kov lokalita materiál na dobu náplň odbor odborné PC PR příprava řidič stav stroj výroby zkušenost