Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jednoduchá práce ve výrobě pro každého - i bez praxe

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Teplice
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 16.000 – 20.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáme šikovné pracovníky do výroby kabelů pro luxusní automobily. Ve výrobním provozu našeho významného klienta obsazujeme místo Operátora. Práce je vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií bez ohledu na vzdělání či předchozí praxi. Nabízíme práci ve směnném provozu (8 hod. a 12 hod. směny) v průmyslové zóně v Krupce. Nástup je možný ihned. Náplň práce: - montáž kabelových svazků - napojování hadiček na písty - osazování kabelů spojkami - drobné montáže menších dílků Nabízíme: - svozová doprava z Mostu ZDARMA - zajímavé mzdové ohodnocení - pravidelné výplaty s možností záloh - příplatky dle zákoníku práce - motivační odměnu každý měsíc - příjemný pracovní kolektiv - 70 Kč stravenky od prvního dne nástupu Požadujeme: - pečlivost - trestní bezúhonnost - ochotu pracovat ve směnném provozu

  • Ústí nad Labem
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 22. března
  • Louny
  • Monika Haová
Zveřejněno: 26. března

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Agentura práce Gadasová s.r.o., MEGAWATT s.r.o., UNIFRAX s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., ESON s.r.o., UL*KRAS stavební společnost s.r.o., Skanska a.s., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., PATOK a.s., SH Job Partners s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Řidič / Řidička, Dělník / Dělnice, Domácí práce, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Lisař / Lisařka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Laborant / Laborantka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Teplice, Dubí, Krupka, Přestanov, Litvínov, Ústí nad Labem, Most, Lovosice, Velké Březno, Siřejovice, Žitenice, Havraň

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

AJ auto automobil automobily hledám hodnocení měsíc místo mobil Most možnost náplň práce ohodnocení operátor pečlivost plat platy práce pracovní pracovník praxe příplatky směny stravenky vhodná výplaty vzdělání zákoník zdarma dar díl doprava kolektiv kov motivační mzdové nabízíme práci náplň oprava PC PR průmysl průmyslové příjemný výrobní výroby