Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce ve skladu i bez praxe, volné víkendy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havířov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 21.000 – 22.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte stabilní práci s volnými víkendy bez nočních směn, kde budete dělat různorodou práci ve skladu v čistém a moderním prostředí? Chcete mít možnost dobrovolných přesčasů a speciální bonus za ně navíc až 2500 Kč? Přidejte se do fajn kolektivu neustále se rozvíjející české firmy, která je jedničkou ve svém oboru. Hledáme šikovné kolegy/ně do velkoobchodu pro výrobu nábytku. Není potřeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný okamžitě nebo dle dohody. A co bude Vaším úkolem? - balení a vychystávání balíků - práce se čtečkou Místo výkonu práce: Ostrava - Kunčičky Nabízíme: - zajímavou mzdu - možnost přesčasů dle domluvy + speciální bonus navíc až 2500 Kč - týden dovolené navíc - stravenkový paušál - volné víkendy - pracovní oděvy - práci v čistém a moderním prostředí Požadujeme: - čistý trestní rejstřík (nutný) - fyzickou zdatnost - ochotu pracovat ve třísměnném provozu bez nočních (ranní 6:00-14:00, denní 10:00-18:00, odpolední 14:00-22:00) (po-pá)

Obsluha CNC stroje

Nutně vás hledají
  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • 28 000 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 11. dubna

Čalouník/Čalounice

  • Nový Jičín
  • JANYŠKOVÁ s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Parkoviště
Zveřejněno: 10. dubna
  • Ostrava
  • Machinery & Steel Pact a.s.
  • 40 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
dnešní
  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
dnešní
  • Ostrava
  • ČESKÉ PLOTY, s.r.o.
včerejší
  • Břeclav
  • Fedetrans, s.r.o.
  • 45 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 8. června
  • Znojmo
  • Brno
  • open recruitment s.r.o.
  • 25 000 – 29 000 Kč
  • Kolín
  • EUROPA Union Service a.s.
  • 26 600 Kč
  • Zašová
  • Valašské ZOD, družstvo
  • 26 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 11. května
  • Brno
  • Adam & Adam,spol. s r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč

Comac jobs s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., ARAKO spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., JANYŠKOVÁ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., DOSI Transport s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Technické služby Havířov a.s., Manuvia Bonjob s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Lead - HR Services s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Pragolematik s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Trenkwalder a.s., DeLu WORK s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SAPLER a.s., O.K. solution, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Machinery & Steel Pact a.s., POSPIECH SD, s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Etimos Human s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Granex Autodíly, SH Job Partners s.r.o., B of B cars s.r.o., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., MG tech s.r.o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., Skanska a.s., WITKOWITZ ENVI a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Analytik / analytička IT, Specialista / specialistka IT, Technik / technička IT, Čalouník / Čalounice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně oděvů, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Autočalouník / Autočalounice, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Svářeč / Svářečka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Policista / Policistka, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality

Opava, Bílovec, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Bohumín, Ostrava, Havířov, Rychvald, Karviná

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Trainee program – první práce pro absolventy

AJ bonus Bor den EU hledám IT místo možnost náplň práce oděv oděvy Ostrava paušál pec práce pracovní praxe prostředí přesčas sklad stabilní stravenkový paušál týden týden dovolené navíc víkend výkon české dobro dohody dovolené firmy kolektiv kov místo výkonu práce náplň navíc obchod obor PR speciální úkol