Junior účetní

Lokalita Hradec Králové
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Barbora Sýkorová, zobrazit tel. číslo

Popis pozice:

Máš vystudovanou SŠ/VŠ ekonomického zaměření, baví Tě účetnictví a rád/ráda by ses v tomto oboru nadále profesně vzdělával/a?

Do našeho týmu zkušených účetních hledáme novou posilu se základní orientací v problematice podvojného účetnictví - pokud máš chuť a zájem se v účtu zdokonalovat, my Tě rádi zasvětíme a předáme veškeré naše zkušenosti!

Kanceláře se nachází v centru Hradce Králové a po zapracování můžeš pravidelně využívat i Homeoffice!

Náplň práce:

- spolupráce na řádném vedení účetnictví (fakturace, banka, pokladna, DPH a další daně...)

- zpracování dat a příprava podkladů pro uzávěrky

- komunikace s kolegy v zahraniční (písemně)

- plnění pokynů kolegů a nadřízených

Profil kandidáta:

- SŠ/VŠ ekonomického směru

- zájem o účetnictví (praxe při a po studiu, brigády atd.)

- orientace ve vedení podvojného účetnictví

- AJ mírně pokročilá

- pečlivost, spolehlivost a zodpovědný přístup

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání s možností Home office

- flexibilní pracovní dobu

- více než 5 týdnů dovolené

- stravenky

- benefity do Cafeterie

- jazykové kurzy

- příjemné a přátelské prostředí

Zajímá Tě více? Pak zareaguj, pošli životopis a já se ozvu s detaily!

Máte zájem o tuto nabídku?