Hledáme lidem práci Manpower

Účetní junior

Lokalita Klášterec nad Ohří
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste absolvent s alespoň krátkou praxí u studia?

Chcete rozjet svou kariéru ve finančním účetnictví a získat šanci rovnou v automotive průmyslu?

Dokážete účtovat alespoň faktury a banky?

Pak hledáme přímo Vás!

Popis pozice:

Na této pozici budete podporou pro hlavní účetní. Budete mít možnost se od ní učit.

Vaším úkolem bude především účtování faktur a bank, později i dalších položek.

Profil kandidáta:

- minimálně SŠ ekonomická

- alespoň krátká praxe při studiu - nutná základní znalost účtování

- znalost AJ výhodou

- znalost SAP výhodou

Nabízíme:

- týden dovolené navíc

- 13. plat

- příspěvek na životní pojištění

- závodní stravování

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 29. dubna
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • Lindner Türen - Fassaden s.r.o.
  • od 38 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
Zveřejněno: 5. března
  • Chomutov
  • Camfil CZ s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Karlovy Vary
  • Sanatorium Astoria a.s.
  • 36 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • GORIN & GORIN, s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • Hořesedly
  • CHMEL PODLESÍ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 30. dubna
  • Bílina
  • DangChi s.r.o.
  • od 21 300 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 26. dubna
  • Háj u Duchcova
  • W H D spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Plzeň
  • Typos, tiskařské závody, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 28. prosince
  • Frýdek-Místek
  • MARLENKA international s.r.o.
Zveřejněno: 18. ledna
  • Čakovice, Praha
  • Salena transport, spol. s r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 25. května
  • Proboštov
  • Mahr, spol. s r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 28. září
  • Velim
  • ZEBRA, s.r.o.
  • 18 000 Kč
Zveřejněno: 12. prosince
  • Horní Počernice, Praha
  • První novinová společnost a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 20. dubna
  • Pardubice
  • TAPEX EU s.r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 2. srpna
  • Chodov, Praha
  • EIFFEL OPTIC, a.s.
Zveřejněno: 16. července
  • Uherské Hradiště
  • EUREGNIA, s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 21. června
  • Ústí nad Labem
  • AZ SANACE a.s.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 28. srpna
  • Praha
  • KLB Group s.r.o.
  • 48 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 21. srpna
  • Hradec Králové
  • 4home, a.s.
  • 21 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 10. března
  • Cheb
  • SCH - EKONOM s.r.o.
  • 19 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 9. června
  • Nymburk
  • Changhong Europe Electric s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. července
  • Broumov, Náchod
  • Agentura pro rozvoj Broumovska, z.ú.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 7. září
  • Hranice, Přerov
  • PB SCOM s.r.o.
Zveřejněno: 22. října
  • Povrly
  • Elektromotory - převodovky s.r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 19. ledna
  • Plzeň
  • VYSSPA Sports Technology s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • Lanškroun
  • Kitron Czech a.s.
Zveřejněno: 2. února
  • Holešovice, Praha
  • Carvago s.r.o.
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Občerstvení na pracovišti
  • Cyclist-friendly office
Zveřejněno: 9. května
  • Plzeň
  • ATLANTA WORLD Group s.r.o.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 31. května
  • Turnov
  • Peter Knobloch
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Praha
  • LA, Male Namesti, s.r.o.
  • 14 900 – 30 000 Kč
  • Vlašim
  • VELTEKO s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Karviná
  • GS Caltex Czech, s.r.o.

EVROPA realitní kancelář, AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, HOFMANN WIZARD s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., DISPONERO s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, SAFE LOGIC s.r.o., Clonnflex s. r. o., Partners Financial Services, a.s., Česká spořitelna, a.s., Libor Mrkos, Lindner Türen - Fassaden s.r.o., Camfil CZ s.r.o., INTEGRI, s.r.o., Sittardia s.r.o., Sanatorium Astoria a.s., GORIN & GORIN, s.r.o., KH Czechia s.r.o., iPersonalistika s.r.o., Pavel Hošek, PEDDY Group s.r.o., BÉNÉFICE s.r.o., dopharma s.r.o., CHMEL PODLESÍ, s.r.o., Aa Group s.r.o., FRENZELIT s.r.o., DangChi s.r.o., W H D spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Specialista / specialistka ve službách, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Chomutov, Jirkov, Žatec, okres Louny, Karlovy Vary, Most, Litvínov, Sokolov, Louny, Ostrov, okres Karlovy Vary, Chodov, okres Sokolov, Hořesedly, Korozluky, Dolní Rychnov, Bílina, Háj u Duchcova

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

absolvent AJ auto den ekonom hlavní hlavní účetní hledám IT kandidát možnost náplň práce plat pojištění pozice práce praxe příspěvek stravování týden týden dovolené navíc účetní znalost životní pojištění dovolené finanční náplň navíc PR profi průmysl účetnictví úkol závod životní