Volné místo ve firmě Delirest Services s.r.o.

Kuchař/ka do školní jídelny - volné víkendy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jablonec nad Nisou
Zadavatel Delirest services s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Delirest services s.r.o.

Vášeň k jídlu nás spojuje již od roku 1991, dělá z nás mistry ve svém oboru a stále nás to baví. Díky skvělým lidem vykonáváme svou práci poctivě a s úsměvem. Naším cílem je spokojenost zákazníků i zaměstnanců.

Co od Vás očekáváme:

Pro naši školní jídelnu v Jablonci nad Nisou hledáme novou posilu do týmu na pozici Kuchař / Kuchařka.

NÁPLŇ PRÁCE:
Příprava sortimentu teplých jídel a polévek
Příprava surovin k dalšímu zpracování
Přílohy, saláty, moučníky
Koordinace a spolupráce s šéfkuchařem
Udržuje pořádek, dodržuje bezpečnost a hygienu na pracovišti
Dodržuje technologické postupy při přípravě pokrmů
Řídí se pokyny nadřízeného

POŽADUJEME:
předchozí praxi
zájem o gastronomii
spolehlivost, pracovitost

NABÍZÍME:
zázemí stabilní nadnárodní společnosti
moderní vybavení kuchyně
přátelský kolektiv
dlouhodobý pracovní poměr
výplata mzdy vždy nejpozději k 5. dni v měsíci
pracovní dobu pondělí – pátek ranní odpolední (6:00 – 14:30 / 11:00 – 19:30)
volné víkendy, prázdniny
možnost dalšího rozvoje
širokou škálu benefitů (zvýhodněné stravování, sickdays, 2 dny volna navíc a další)

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

astronom benefit bezpečnost gastro hledám ISO IT měsíc možnost mzdy nad Nisou náplň práce plat postup práce pracovní pracovní poměr prázdniny rozvoj SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stravování víkend výplata dny kolektiv koordinace na pracovišti nadřízené náplň národní navíc poměr pořádek PR přátelský příprava rok sickday školní technolog tým volna vybavení zájem