Hledáme lidem práci Manpower

Technolog / Normovač

Lokalita Telč
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu/yni na pozici Výrobního technologa, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá výrobou komponent pro automotive průmysl. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Telč

Popis pozice:

Působí jako podpora mistrům při neustálém zlepšování výrobního procesu

Optimalizuje pracovní postupy, vytváří pracovní návodky, navrhuje úpravy pracovních postupů

Zavádí metody štíhlé výroby- Kanban, 5Sm Kaizen, PDCA, TPM, SMED

Navrhuje layouty výroby a jednotlivých pracovišť, navrhuje optimální výrobní dávky

Navrhuje a vyvíjí výrobní přípravky a pomůcky

Profil kandidáta:

Vzdělání technického směru

Orientace v technické dokumentaci

Znalost metod štíhlé výroby je vyžadována

Samostatnost a proaktivní přístup

Pozice je nová jak si vytvoříte taková bude

AJ- výhodou

Nabízíme:

Férové finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

Stravenky

Příspěvky na penzijní připojištění

4 týdny dovolené

13 plat dle toho, jak se daří společnosti

  • Čtveřín
  • KV Final s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. června
  • Brandýs nad Orlicí
  • C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 25. února
  • Ostrava
  • VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s.
  • 30 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Zvěřínek
  • TEMAC, a.s.
  • 15 750 – 22 575 Kč
Zveřejněno: 20. září
  • Nymburk
  • BARTON Market servis, s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Ostrava
  • Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Ostrava
  • Kulturní zařízení Ostrava-Jih,…
  • od 21 000 Kč
  • Ostrava
  • 17 800 – 20 000 Kč
  • Ostrava
  • Designo rekonstrukce s.r.o.
  • 17 300 – 20 800 Kč
  • Ostrava
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Klášterec nad Ohří
  • ZKL Klášterec nad Ohří, akciová…
  • od 24 500 Kč
Zveřejněno: 21. září
  • Mladá Boleslav
  • Střední pedagogická škola a Střední…
  • od 18 500 Kč

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

AJ auto bonus bonusy EU hledám hodnocení IT kandidát metody místo mistr Most náplň práce návod nová nové ohodnocení penzijní připojištění plat podpora pojištění postup pozice práce pracovní připojištění samostatnost SOU společnost společnosti stravenky Telč výkon vzdělání zaměstnanec znalost člen dny dokument dovolené finanční kov místo výkonu práce náplň penzijní PR proces profi projekt průmysl přátelské příspěvky přístup technické technolog týdny tým úpravy výrobní výroby zaměstnanecký zkušenost