Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Šikovný Seřizovač (26 - 30.000 Kč)

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 26.000 – 30.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Máte min. SOU vzdělání a orientujete se technické dokumentaci? Rozumíte tomu, jak fungují NC stroje? Hledáte stabilní zaměstnání a nevadí vám 3směnný provoz? Tak to si plácneme!

Pošlete životopis a získejte stabilní místo ve strojírenské společnosti jako:

ŠIKOVNÝ SEŘIZOVAČ (26 – 30.000 KČ)

Pracovní náplň:

  • Seřizování NC strojů a linek
  • Příprava nástrojů a forem
  • Čtení technické dokumentace
  • zodpovědnost za plynulý chod výroby
  • Spolupráce s kolegy

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického směru
  • Praxe na obdobné pozici – výhodou!
  • Znalost technické dokumentace
  • Manuální zručnost
  • Logické myšlení
  • Ochotu pracovat ve 3směnném provozu

Nabízíme:

  • 2 sick days
  • Příplatky za odpolední a noční směny
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvky na životní pojištění
  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: okres Jihlava

  • Prostějov
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 11. ledna
  • Kroměříž
  • 30 000 – 34 998 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 20. května
  • Nový Jičín
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Březejc
  • Veronika Smíšovská
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 7. února
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Helena Cábová
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Broumov, Náchod
  • Robert Peška
Zveřejněno: 31. ledna
  • Praha
  • Zuzana Jechová
Zveřejněno: 17. ledna

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

dokumentace Jihlava místo náplň práce odpovědnost plat pojištění pozice práce pracovní praxe příplatky sick day směny SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stravování vhodná výkon vzdělání zaměstnání znalost Zruč životní pojištění životopis dokument kov místo výkonu práce myšlení náplň nástroj okres PR pracovní náplň příprava příspěvky stroj technické výroby životní