O nás

Společnost SATUM CZECH s.r.o. je jednou z největších pojišťovacích makléřských společností působících v České republice. Již od roku 1997 poskytujeme služby v oblasti korporátního pojištění a risk managementu. Zaměřujeme se na komplexní pojistné programy v průmyslu, ve zdravotnictví, službách, veřejné správě a v dalších oborech. V oblasti pojištění vozidel a dopravních rizik patříme mezi nevýznamnější brokery v republice. 

Koho hledáme:

Hledáme na hlavní pracovní poměr spolehlivého kolegu/kolegyni na pobočku v Českých Budějovicích. U zájemců na tuto pozici očekáváme především dobré komunikační schopnosti v rámci telefonických, písemných kontaktů a zájem se vzdělávat v oblasti pojišťovnictví. Nejedná se o akviziční činnost a získávání nových klientů.

Co bude Vašim úkolem:

  • administrativní podpora pro makléře – administrativní činnost (kompletace podkladů pojistných smluv, spolupráce při vedení dokumentace apod.)
  • komunikace s pojišťovnami, se stávajícími klienty a obchodními partnery
  • vyřizování e-mailové a písemné korespondence s pojišťovnami a s klienty
  • zpracování kalkulací, návrhů smluv
  • odpovědnost za samostatné úkoly, projekty
  • po zapracování správa svěřeného kmene pojistných smluv a komunikace se stávajícími klienty (nejedná se o vyhledávání nových klientů ani o akviziční činnost)

Co by Vám nemělo chybět:

  • minimálně ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • flexibilita, samostatnost, spolehlivost, vlastní iniciativa
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • ochota průběžně se vzdělávat a učit novým věcem
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
  • podporu při realizaci stanovených cílů, profesní růst, odborné vzdělávání
  • stravenkový paušál, příspěvek na Pluxee Flexi Card a MultiSport kartu
  • 25 dní dovolené + 2 dny sick-day
  • firemní akce, teambuildingy
  • práci na trvalý pracovní poměr

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření a pojištění
  • Přátelské prostředí

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

DELNET CZ s. r. o. | DELNET CZ s. r. o. | České Budějovice 6, České Budějovice České Budějovice 6, České…
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Zkrácený úvazek Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 30. března
SIRIUS FINANCE, a. s. | SIRIUS FINANCE, a. s. | České Budějovice 3, České Budějovice České Budějovice 3, České…
  • 25 000 – 75 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 27. března
PROFI HYPPO, s.r.o. | PROFI HYPPO, s.r.o. | Poděbrady Poděbrady
  • od 23 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 24. října
AUTO FÉNIX s.r.o. | AUTO FÉNIX s.r.o. | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • 20 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 11. května
Etimos Human s.r.o. | Etimos Human s.r.o. | Pržno, Frýdek-Místek Pržno, Frýdek-Místek
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 28. července
ZooshopXXL s.r.o. | ZooshopXXL s.r.o. | Dolní Heršpice, Brno Dolní Heršpice, Brno
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 28. července
A 11 s.r.o. | A 11 s.r.o. | Košíře, Praha Košíře, Praha
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 28. července
TVARMETAL s.r.o. | TVARMETAL s.r.o. | Litomyšlské Předměstí, Vysoké Mýto Litomyšlské Předměstí, Vysoké…
  • 32 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 28. července
Západočeská obchodní společnost, s.r.o. | Západočeská obchodní… | Bor Bor
  • 30 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 28. července
OLMAN SERVICE s.r.o. | OLMAN SERVICE s.r.o. | Třebíč Třebíč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 28. července
Zeelandia spol. s r.o. | Zeelandia spol. s r.o. | Malšice Malšice
  • 30 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 28. července
SIS Systémy a.s. | SIS Systémy a.s. | Letňany, Praha Letňany, Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 28. července
HŠBETON s.r.o. | HŠBETON s.r.o. | Praha Praha
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 28. července

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Česká spořitelna, a.s., B2M.CZ s.r.o., Sorelio Software s.r.o., BONNO GASTRO SERVIS s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., FAnn Retail, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., EVROPA services Czech s.r.o., DELNET CZ s. r. o., Business Aggregator, s.r.o., B2Call s.r.o., AAA poptávka, s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, SIRIUS FINANCE, a. s., Orienta Czech s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, STAVOKLIMA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Koordinátor / Koordinátorka, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Programátor / Programátorka, Vývojář / Vývojářka, Grafik / Grafička, Kreativec, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Vizážista a kosmetik / Vizážistka a kosmetička, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Konstruktér / Konstruktérka, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Obchodní zástupce / zástupkyně, Výzkum a vývoj, PHP vývojář / vývojářka, Finanční účetní, Mzdový / mzdová účetní, Vývojový inženýr / inženýrka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
České Budějovice, České Budějovice 6, České Budějovice, České Budějovice 3, České Budějovice, Celá ČR, Homole

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

HPP vs. IČO: Co se řemeslníkovi vyplatí víc

HPP vs. IČO: Co se řemeslníkovi vyplatí víc

Jako řemeslník máte dnes několik možností, jak pracovat – na hlavní pracovní poměr, na živnost (IČO) nebo na dohodu. Každá varianta nabízí jinou kombinaci svobody, příjmů i jistoty. Podívejte se, kdy se vyplatí zaměstnání, kdy podnikání a kdy jsou dohody ideální jen jako přivýdělek.

Noční směna jako tichý zabiják? Jak přelstít vlastní tělo a „přežít“ dvanáctky bez následků

Noční směna jako tichý zabiják? Jak přelstít vlastní tělo a „přežít“ dvanáctky bez následků

Práce v režimu krátký/dlouhý týden nebo střídání ranních a nočních směn není pro lidské tělo přirozené. Naši biologii řídí tzv. cirkadiánní rytmus – vnitřní hodiny, které synchronizují naše orgány se střídáním světla a tmy. Pokud tento rytmus narušíme, přichází stres. Jak ho zvládnout?

Uvedení mzdy výrazně zvyšuje zájem o pracovní inzerát. Mzdová otevřenost se v roce 2026 stává povinností

Uvedení mzdy výrazně zvyšuje zájem o pracovní inzerát. Mzdová otevřenost se v roce 2026 stává povinností

Český trh práce čeká v roce 2026 největší transformace za poslední desetiletí. Éra tajných mezd končí a od června se z transparentnosti stává zákonná povinnost. Firmy budou muset například informovat uchazeče o mzdě ještě před pohovorem – což podle dat portálu JenPráce.cz zvyšuje počet reakcí na inzerát skoro o polovinu. Vedle otevřeného odměňování čeká letos zaměstnavatele i povinný mzdový reporting, důraz na wellbeing a nástup AI.

Kde si stěžovat na zaměstnavatele a co dělat, když neplatí?

Kde si stěžovat na zaměstnavatele a co dělat, když neplatí?

Dluží vám v práci mzdu, máte nezaplacené přesčasy, šikanuje vás šéf, trápí vás špatné pracovní podmínky? Povíme vám, kam se kdy obrátit, co si připravit a jak postupovat krok za krokem!

zájem
Každá 50. recenze práce vyhrává 200 Kč na nákup v Alza.cz

ZÍSKEJ 200 Kč

Každá 50. recenze práce vyhrává 200 Kč na nákup v Alza.cz

DÁM RECENZI NA PRÁCI